Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az amikor kúsznak a...

Milyen az amikor kúsznak a babák? Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hason fekve a karjukkal megtámasztják magukat és a karukkal húzzák előre a testüket. A láb általában nyújtva van vagy csak annyira van behajlítva, hogy azzal segít előre nyomni magát (tehát nem négykézláb helyzet).
2009. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hasán csúszva főleg a kezeivel húzza magát esetleg lábbal is rásegít. Olyan mint amikor a kommandósok kúsznak de lehet másképp is. Mindegy hogyan csinálja csak csinálja. Valakinek csak hátrafelé megy vagy csak körbe-körbe vagy a hátán lábbal tolja magát.
2009. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy folyamatosan mennek elöre kúszás közben.Szóval elég ha össze vissza bejárja a nagy ágyat,emeli a popóját és a lábával löki magát.Akkor ez a kúszás?
2009. nov. 23. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha helyet változtat, akkor az már kúszás:-) Az én kisfiam hátrafelé löki magát a kezével:-) Végül is Rák jegyű:-D
2009. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az ágyat már bejárja a babád, akkor menjetek le a földre (pokrócra, szőnyegre, haptapira...). Keményebb talajon sokkal gyorsabb lesz, és jobban fog fejlődni. Az ágy már nem biztonságos hely neki.
2009. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!