Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észre veszik a babák ha más...

Észre veszik a babák ha más helyen és írányba van a kiságyuk? Gondot jelenthet nekik az alvásba? 2,5 hós a kisfiam

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi akkor rendeztük át a szobáját egy kicsit, amikor 3 hónapos volt, a kiságy is átkerült más helyre. Ő semmit nem vett észre ebből, ugyanúgy alszik a kiságyban, mint előtte.
2009. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Okés rendben köszi szépen a választ.

Kisfiad van vagy lányzód?

Jó kis baba?

2009. nov. 23. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposan rendeztünk át a szobáját. Neki már feltünt de nem volt vészes. Egyébként is nyűgös időszaka volt ezért nem tudom , hogy az ágy zavarta-e de tényleg nem volt gázos. Nyugodtan rendezd át, szerintem őt nem fogja érdekelni.
2009. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon szívesen! Kisfiú, és hálistennek egy áldott jó baba. Lehet ez az oka, hogy nem volt semmi gond az átrendezésből. Ti most tervezitek a rendezkedést?
2009. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy hívják a kis legényt? A mi kis csöppségünk is nagyon fiú egy szavam nem lehet rá.Hát csak Én gondoltam ki a takarítás közbe egy kis átrendezést spontán jött az ötlet.

Merre felé laktok?

2009. nov. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!