Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond? Miért alszik...

Mi lehet a gond? Miért alszik rosszul?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos a kislányom, 3 hónapos koráig végigaludta az éjszakát,általában este 7kor cicilt elaludt és hajnal3-4óra körül ébredt evett és visszaaludt reggel 7ig. Betöltötte a 3 hónapot azóta mint akit kicserétlet elalszik olyan 20-21 között és már 23-24 óra felé felkel eszik, visszaalszik de ezt követően óránként két ótánként felkel enni. Nem tudom mi lehet a gond arra gondolok vagy a tejem nem elég laktató neki vagy az ínye miatt ébred óránként, mert eléggé meg van neki dagadva.

Bocsi, hogy hosszúra sikerült:)Nem tudom mi lehet a gond.


2009. nov. 23. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez a helyzet és már 2 hónapja tart, de fog sehol, a tejjel pedig nincs baj mert szépen gyarapszik. Sajnos a védőnőm se tudott semmi használhatót mondani rá, csak annyit, hogy bármi zavarhatja, pl lappangó betegség, vagy csak egyszerűen melege van, vagy a hasa fáj.
2009. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyanez...3 hete tart,van amikor pontosan óránként kelünk,sajnos a foga...Mi 5 hónaposak vagyunk,Nem lehet tudni mikor bújik ki,csak drukkolok,hogy minnél hamarabb.Bár mindegy mert utána jön a többi...van azért egyszer egyszer nyugodtabb éjszaka,de az nagyon ritka.3 hét után most volt egy,de akkor is keltünk max. 3x...Nehéz időszak,de egyszer ez is elmúlik...

2009. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne reménykedjetek,csak a csodában bízhattok...:) 3gyermekes hulla vagyok:) Mindhárom újszülöttként 6órákat aludt egyfolytában. Ahogy elérték a 4hónapot mind a három elkezdte az éjszakázást. Éjféltől 2óránként aztán hajnal 5től 20percenként ébredtek. Hol ettek,hol sírtak,hol ittak... A legnagyobb most 5éves kb 2hónapja alszik végre egész éjjel!! (eddig 1-2szer mindig felébredt) A középső 3éves ő még mindig 2szer legalább felkel. Ellenőrzi,hogy megvagyunk e,elmegy pisilni stb. A kicsi 10hós és egyre borzalmasabb. Ma éjjel pl. este 8kor elaludt,aztán fél 11kor evett,fél1kor ivott,onnantól óránként fél6ig. És fél 6kor felkelt,majd fél8kor aludt egy órát még. Most raktam le egy órája,de már hallom,hogy beszélget... A nagyot még alváslaborba is elvittük csórikámat,hogy mi baja lehet-makk egészséges-,a többit már nem.... Azt mondják túl sok inger éri őket,túl gyors nekik ez a világ. Csupa ilyen és hasonló okos dolgokat...

Kitartás Mindenkinek!

2009. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 gyerekes anyuka:olyan jot nevettem az iromanyodon!Vegre jo kedvre derultem mert az en 5 honapos kisfiam is 8-10-szer ebred ejszaka es mar en is hulla vagyok.

Mondjuk nala biztos a foga mert latszik a kis inyen is latszik h valami alakul.

Kedves kerdezo!Sztem nalatok is a fog miatt ilyen a kicsi!

Kitartast nekunk:)

2009. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, látom nem vagyunk egyedül ezzel az alvás problémával, kitartást mindenkinek, és nagyon gyors fogbújást:)
2009. nov. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!