Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom reggelre taknyos...

A lányom reggelre taknyos lett és hőemelkedése van este óta. MIt adjak neki?

Figyelt kérdés
8hónapos és van egy ikertesója is. Tehetek valamit, hogy a másik lánykám ne kapja el vagy ez csak az immunrendszerén múlik?
2009. nov. 23. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én cebion cseppet adok minden nap neki.És ha "betegecske" akkor nurofent vagy panadolt.De igazából szerintem ha nem lázas,és jó kedvű elég ha szívod az orrát sűrűn.És persze orrcseppet is használj.

2009. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem láza, csak 37,8 volt neki és nincs is rossz kedve. Szépen játszanak egymással. Az orrát szívom, de nem tudom milyen orrcseppet adhatok neki.
2009. nov. 23. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívás elött sterimar sós oldattal fújj be,várj egy picit,utána szívhatod.Ha nem átlátszó a váladék (sárga vagy zöldes),akkor lehet kapni nasivin orrcseppet (6 hós kortól),és szívás után kell 1-1 cseppet az orrába.
2009. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zöldes váladék jön belőle, de csak akkor ha tüsszög. Ami folyik is belőle az átlátszó.
2009. nov. 23. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray és c-vitamin elég, az enyémnek most múlt el a náthája 8,5 hónapos.
2009. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!