Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szoptatok ihatok alma...

Ha szoptatok ihatok alma levet? (megőrülök érte) És milyen zöldséget meg gyümölcsöt kerüljek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem szerencsém volt mert én mindent ittam ettem.Persze hogy ihatsz almalevet,azt lehet bármennyi mennyiségben.Amúgy eleinte csak azt ittam aztán már a végére a könyökömön jött ki. :))) Zöldséget közül a k betűs kerülendő,de amúgy szerintem ehetsz bármit mértékkel,hogy a kicsi pocija ne fájjon tőle.:) Üdv: 11 hónapos kisfiú anyukája. :))) Jó egészséget Nektek!
2009. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ittam gyümölcsleveket, amit kerülni kell a szén savasak, a fekete tea, kávé, és nagyobb mennyiségben a tej.

2009. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ehetsz-ihatsz, ami nem bántja a babád pociját. Azt meg neked kell kitapasztalnod, hogy a te babád esetleg mire érzékeny- az is lehet, hogy semmire. Annak nincs értelme, hogy bármit is elhagyj az étrendedből, csak azért mert szoptatsz. Ha észreveszed, hogy egy bizonyos dologra érzékeny a babád, azt néhány hétre hagyd el, aztán újra tehetsz egy próbát, hátha időközben már nem okoz gondot. Így van ez az almalével és miden közszájon terjedő "tiltottnak" mondott dologgal.
2009. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte alig mertem enni inni valami,mindig ugyanazt körbe körbe,aztán fokozatosan kezdtem bevezetni "uj"kajákat.Almalevet igyál nyugodtan,ha valami nem fog passzolni a kicsinek ugyis megtudid.Én kerültem a citrusféléket,hüvelyeseket,paradicsomot,de amikor két hónapos lett a kicsi már elkezdtem mindent enni fokozatosan.
2009. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:):) Akkor vedelem az almalevet:D:D
2009. nov. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!