Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszitek sétálni a babátok...

Viszitek sétálni a babátok ebben a nedves időben? 7 hónapos babát már ültetitek teljesen a babakocsiban, vagy csak a háttámlát állítjátok ülőre? Rendes cipőt adtok már rá?

Figyelt kérdés
Napok óta nem voltunk kint féltem ettől a taknyos időtől hogy megfázik. Nem is igazán érzi jól magát már a séta alkalmával mivel sok neki a ruha ami rajta van. Nem tudom hogy teljesen ültessem a babakocsiban, vagy hogy legyen. MErt ha átállítom teljesen ülőre akkor ugye rendes cipő is kell. De én úgy gondolom mivel még járni nem tud (csak ülni, állni), ezért nem kell, elég a tutyicipő. Ti hogy csináljátok? Segítsetek lécci, köszi.
2009. nov. 23. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi naponta min.2 órát sétálunk.Felültetem,de ebben a sok ruhában mindig érdekes pózba vágja magát.Cipőt még nem adok rá.Két zokni,meg a vastag tutyi.Lábai betakarva.
2009. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bundazsákkal sétálunk akkor nem adok rá cipőt. De ha mondjuk vásárolni megyünk és nincs rajta bundazsák akkor adok rá. Csak mindig azt nézem nehogy lerugja és elhagyjuk, mert olyan könnyen leesik.
2009. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy ha nem lesz köd, ma dél körül kiviszem a kislányomat. Ha már stabilan ül, nyugodtan ültetheted a kocsiban. Ha elfárad, úgyis jelezni fogja. Szerintem nem kell neki cipő, ha még nem megy, akkor bőven elég a kopcsicsizma vagy a tutyi. Úgyis teszel rá valami takarót...
2009. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is viszem sétálni minden nap. Félig ültetem már a kocsiban, mert reklamál, hogy nem lát ki, de ülni még nem tud. Bundazsákban van, tutyi van a lábán.

Ha tud ülni, akkor ültetsd. Neki is érdekesebb úgy a világ. Ha már most áll, a télen még elindul, tehát téli cipő amúgy is kell neki.

2009. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!