Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatom babámnak azt az...

Mikor adhatom babámnak azt az iskolai menzakosztot, amit mi rendelünk és eszünk? Most 9 hónapos.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl zsíros és fűszeres,akkor nyugodtan adhatod.Gondolom,már eszik sok minden mást is.
2009. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen eszik, de sajnos sokszor már nem tudom mit adjak, amit szívesen eszik. Az üveges bébiételeket nem eszi meg.
2009. nov. 23. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Minél később. Az iskolai ételek rendkívül egészségtelenek (erre futja szegényeknek), nagyon sósak is, amit egy kisbaba szervezete nem tud feldolgozni, sokkal betegesebbek a babák, akik túl sok sót kapnak.

De természetesen azt csinálsz, amit akarsz, de nem neki való még az óvodások kajája sem, pláne nem, amit iskolásoknak csinálnak...

2009. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem fűszeres és nem is túl sós! Elég finomak. Még akkor sem?
2009. nov. 23. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim már 6-8 hónaposan azt ebédelték,amit magunknak főztem,és feltudta a gyomruk dolgozni.Ha jó az iskolai étel,add neki nyugodtan.Nem kell a legújabb divatot követni.
2009. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy év után adnám csak. A főziket talán kicsit előbb.
2009. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam 11hónapos de én nyugott szível adnám neki semmi baja nem lesz tőle.(még 9hónaposann sem)
2009. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 9 hónapos, és eszik abból amit rendelek, ha nem túl fűszeres és nincs benne tejföl. Néha csinálok hozzá egy kis burgonyát és azzal keverem össze, vagy tésztával. Attól függ mi a kaja.
2009. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hónapos, heti 3-szor rendelem a kaját, de még csak most merek egy keveset adni neki belőle. Nem azért, mert "felnőtt" kaja, amit én főzök, abból mindig kap, de olyan kaját nem szívesen adok neki, amit nem tudok, hogy főztek, mit tettek bele...
2009. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!