Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet tanítani egy 5 hós...

Meg lehet tanítani egy 5 hós babát cumisüvegből inni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hós, csak szopizik és mellé kap gyümölcsöt és főzit. Ami aggaszt, hogy nem igazán tud cumis üvegből inni, inkább csak az ínyével nyomkodja össze a cumi részét és úgy facsar ki belőle némi teát. Aggaszt, hogy mit fogok tenni, ha apadni kezd majd a tejem és tápszerre kényszerülünk. Egyszer 2 hós körül betegségem miatt kellett már tápszereznem akkor nem volt gond. Most miért nem tud cumizni az üvegből? (Cumizik is, azt is rendesen "használja") Meg lehet valahogy tanítani?
2009. nov. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom meg lehet, hiszen pici korban is meg kell tanulniuk, vagy nem?


Én az 5 hósomtól 1 hónap múlva tervezem elvenni a cumisüveget, mert ügyesen iszik pohárból is és elégnek tartom a tanulópoharat neki. Kíváncsi leszek.

2009. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 8hónaposak vagyunk és még mindig nem tud cumis üvegből inni.De én már nem is akarom rászoktatni.Viszont ha a tejed elfogy és ha éhes lesz,biztos,hogy megfogja inni.Tegyél bele anyatejet ha tudsz és ugy probáld.Nekem ajánlott egy anyuka Tomi Teppie cumis üveget.Hasonlo gondokkal küzdöttek és ez volt a leghatásosabb.Brendonban lehet kapni,neten néztem 1500ft körül van.
2009. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!