Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor ez a foga vagy...

Most akkor ez a foga vagy nem? Hoyg nő egy fog?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisbabámnak én úgy gondoltam hogy nő a foga. Hátul egy kis fehér pötty volt odanyúltam kemény meg az ínye tapintása se olyan mint egyébként. Eddig mindenki azt mondta ez a foga de a sógornőm akinek 4 éves a legkisebb gyereke azt mondja a fog nem így nő hanem reped meg az egész nő egyszerre. De ő is odanyúlt és így már azt mondja hogy lehet hogy fog Na akkor mi van.
2009. nov. 22. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kibújik, okosabb leszel:)

Addig meg lehet találgatni. Ha ti, akik látjátok, nem tudjátok, mi innen hogy mondjuk meg?

Fiam 7 hónapos, még nincs foga, de lassan négy hónapja hallgatom a családban, hogy jön a foga. Sógornőm, anyósom, azt is mondta, meg van duzzadva az ínye, stb. Egyszer csak kint lesz.

Különben ma másodjára álmodtam azt, hogy belenézek a szájába és nini, tele van a szája fogakkal :)))

2009. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk csupa fehér dudor van a kisfiunk szájában, felül pláne, és ami megrepedt, az úgy néz ki, mint egy kis fehérebb pötty. Szóval akár fog is lehet szerintem. Azt meg érzed ujjal, hogy mennyire kemény már az inye alatt a fog, szinte fáj, ha harap :) De ahogy hallom/olvasom, minden gyerek foga másképp nő. Nekünk ugye majdnem 8 hónapos a kisfiunk, és még nincs csak ez a két kis bibi, plusz rengeteg iny alatti dudor :)
2009. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!