Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy birnak az anyukák a...

Hogy birnak az anyukák a babákkal ha 3,4 gyerek van?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy birnak ennyíi gyerekre figyelni??
2009. nov. 21. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulod. Én amikor még kicsik voltak (hárman) és mentünk valahová, akkor sokszor magamon is nevettem, ahogy még beszélgetés közben is folyamatosan számoltam őket. Nem is kell koncentrálnod rá, automatikusan csinálod.

Én az elsőt is elég önállóra neveltem, a legfontosabb az volt, hogy megtanítsam magára vigyázni, hogy tudja mit szabad és mit nem, mi az amit meg tud tenni és mi az amit nem.

2009. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen,ahogy az első írja,megszokod.Automatikusan leltározod őket,hangról tudod melyik visít,és életveszélyben visít-e:)),vagy csak összevesztek...:)))Én sosem bízom a nagyobbakra a kicsiket-van egy 5,5 és egy 7 éves fiam,és egy 3,5 éves ikerpár-,de a fiúk maguktól szokták pl a lányokat kézenfogni az utcán,zebránál figyelni,ha előreszaladtak,nehogy lelépjenek.

Egyébként én azt vettem észre,az én 4 gyerekem sokszor jobban kezelhető mint más egy szem gyereke,pl én simán járok velük vásárolni,sokan pedig egy gyerekkel sem mernek elindulni.De ez gondolom nevelés kérdése is,nagycsaládban kevésbé jellemző az anarchia,mert nagyon rövid időn belül olyan káoszt okoz,ami a gyerekeknek sem tetszik.:)

2009. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!