Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom benyúlt a forró víz...

Kislányom benyúlt a forró víz alá, megégett a kis keze. Mit csinálhatok vele, hogy ne fájjon neki annyira?

Figyelt kérdés

Piros, és egy picike kb 2 mm-es hólyag van rajta.

Segítséget kérnék, nem észosztást. Nagyon köszönöm!


2009. nov. 21. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tatsd neki hideg víz alá és fújd be Panthenollal, az erre van.
2009. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irix,Fenistil,Panthenol.Barmelyik jo ra.Ha nincs akkor jegeld egy ideig es koromviragkremet tehetsz ra.A gyogypuszi is csodakat tesz:)Abbol adhatsz korlatlanul.
2009. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokt, kipróbálom. :)
2009. nov. 21. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs esetleg a közeledben valakinek bioptron lámpája fényterápiával? én fél éve ugyanígy jártam, és kék fénnyel lámpáztam, és már egy alkalom után is látszott a javulás.
2009. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de van, az anyukáméknak, mindjárt szólok neki, nagyon köszi!
2009. nov. 21. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden égést azonnal , folyó, hideg víz alá kell tenni hosszú időre.

Utána már sokat nem tudsz tenni, de ami tuti jó rá, és ha még időben, nagyon hamar befújod, fel sem hólyagosodik, de akkor is jó, az FLP-s Aloe vera first spré.

2009. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad mennyi idős a kislányod!?

Arra nagyon vigyázz, hogy ha befújod valami égésre való sprével/krémmel, akkor ne kerüljön a szája közelébe, nehogy lenyalja róla.

A hidegvizes borogatás, tejföl/kefír is jó rá! Valamint paradicsom. Ezeket persze valamivel rögzítsd a kezére. Ruhazsepi pl... Dunsztot ne csinálj!

2009. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!