Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám nem akar szopni....

8 hetes babám nem akar szopni. Eddig semmi bajunk nem volt a szoptatással, ma viszont még nem cicizett. Lehet, hogy nem éhes? Meddig várjak és menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem akar szopizni? Sír? Nem is kér, vagy inkább nem sikerül neki? Mióta nem szopizott? Más szokatlan dolog is történt? Betegnek tűnik? Én mindenképp felhívnék egy szoptatási tanácsadót a helyedben, de ha ezeket a kérdéseket megválaszolod, talán kicsit közelebb jutunk a megoldáshoz.
2009. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a babám amikor egyszer csak nem kért a ciciből.Megijedtem és szaladtam a védőnénihez.Megnyugtatott és azt tanácsolta várjak.Vártam.(közbe idegesen fejtem a tejcsim, mert a következő rém képem az elapadás volt)Másnap hajnalban arra ébredtem hogy az oldalamon fekvő babám bömbölni kezd.Cici a szájba és azt hittem vagy ő fal fel vagy én őt,de a boldogságtól hogy végre eszik...azt hiszem van hogy nem éhesek.De ha látsz valami furát(kedvetlenség,vagy nagyon ingerült,túlzottan aluszékony stb.) rajta, minden képpen kérj segítséget.
2009. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 órája nem szopott. Semmi különös dolgot nem vettem észre. Én gondolnám,hogy éhes de egyszerüen rá se szív a cicire.
2009. nov. 21. 12:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Már én is fejem

Kicsit megnyugtatál Köszi

2009. nov. 21. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el fogamzásgátlót szedni vagy menstruálni? Attól is változik az íze.
2009. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!