Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlac helyettesítheti a...

A Sinlac helyettesítheti a szoptatással megkapott tejet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de fogyóban a tejem és 6 hónapos babám már sok mindent megeszik. Csak épp a tápszereket és a tejpépeket nem bírja. Kiütéses lesz tőlük. A szopit lassan abbahagynánk, egyéb okok miatt...ezért kérdezném, hogy a tejet helyettesítheti-e a Sinlac?
2011. márc. 10. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

NEM.

valami tejalapút kell kapnia.

2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy csak egyszer adjam egy nap a Sinlacot, mert nem adható kizárólagos ételként a babának, tápszer vagy anyatej helyett.

Az összes tápszertől kiütéses lesz? Mert annyi féle van!

A Milupa Peptit próbáltad már? Az nagyon érzékeny babáknak van, kislányom is azt issza!

2011. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenki mond, amit akar, de mi Sinlac-ot iszunk tápszer helyett, mert az allergológus azt mondta, hogy nem kaphat semmilyen tejszármazékot tartalmazó tápszert és ételt. Már 10 hónaposak vagyunk, és 5 hónapos korától ez van. Úgyhogy: IGEN, lehet.
2011. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok: A milupa peptit, meg olyan nagyon keserű, hogy egy grammot nem tudtam lenyomni szegényem torkán. Dobhattam is ki, pedig nagyon drága volt.
2011. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok: ja bocs az nem a peptit volt, hanem a tejmentes milupa. Na az borzasztó.
2011. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oksa, a Pepti nem gáz. Szerencsére kislányom nagyon szereti.

Ha lehet kizárólagosan is adni a Sinlacot, akkor oké. Amúgy bármi kétséged van, kérdezd meg a gyerekdokit, elvileg tudni kell valami okosat mondania. :)

2011. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi dokink is a Sinlacot javasolta pótlásként.9 hós a kislányom és az anyatej mellé Sinlacot kap.Azt mondta a dokink,hogy ez a legfinomabb tápszer.:)
2011. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A dobozon az áll, hogy a tejet, tojást, lisztet helyettesíti, ezért kérdeztem. A hozzátáplálásnál lenne szükségünk a tej pótlására. Próbáltunk ezernyi tápszert, de vagy kihányta, vagy hasmenáse lett, vagy kiütéses.
2011. márc. 11. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!