Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletek! Mit vegyek karácsonyr...

Ötletek! Mit vegyek karácsonyra egy 2,5 éves fiúnak? Nagyobb összegre gondoltam!

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb összegre gondoltál, akkor egy jegyet orlandóba tuti élvezni fogja.


Rengeteg mindent lehet,de meg kellene tudni hogy mivel is szeret játszani, és milyen játékei vannak.ekkora gyereknek a barkácskészlettöl, a tologatós vonat készletik, lego, playmobil, meg ezer minden lehet.

2009. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez olyan, hogy mi írjunk neked össze egy listát egy "lehet , hogy ezt szereti..." alapján. Mivel szeret játszani? Van -e kedvenc mesehőse? a szülei mit vesznek neki? ezek mind fontos kérdések vásárlás előtt...
2009. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amik eszembe jutnak az a kalandsátor,egy baba leptop.egy fából készült fűzős készségfejlesztő.golyócsúzsás játék,vagy lehet kapni olyan kis elefántot ami felfelé fúj a kis lepkéket és össze kell őket lepkeszedővel kapkodni.

De már örülhet egy vasútnak is,vagy távirányítós autónak,vagy egy robotnak is.

2009. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok még ez is teszik nekem:

[link]

2009. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elektromos kisautó,kb.130000 ft. 2 éves kortol van
2009. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami akkumulátoros motort vagy autót vagy quadot. Igaz nem téli játék de nyáron nagyon fogja élvezni.
2009. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Pl. egy ilyet:

[link]

2009. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!