Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálom? Barátnőm...

Rosszul csinálom? Barátnőm szerint igen.

Figyelt kérdés

5hónapos a kislányom és íme a napirendje:

4-5óra: anyatej

9óra: anyatej

12óra: főzelék

15óra: anyatej

17:30:tejpép

19:30: anyatej (amennyi van)+jóéjszakát tejpép, ha szükséges,akkor tápszer.


2009. nov. 20. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent ok,csak a gyümit ne hagyd ki.Amúgy inkább rendes kaját adj neki,mint tápszert(szóval a főzelék,gyümi,tejpép...)jók,a barátnőm picije 5 hós és dokitól dokiig jártak vele olyan csúnya kiütéses lett a bőre a tápszertől.
2009. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nem értem, miért mondja ezt a barátnőd.

szerintem is adj neki gyümölcsot (délelőtt), vagy a tejpépbe keverve.

2009. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért mondja a barátnőd, mert a jelenlegiszakmai álláspont szerint hat hós korig legjobb az anyatej, annak hiányában a tápszer. Az én lányom is hat hós koráig tápszert kapott csak. Ennek ellenére ha te így látod jónak és ezt jóváhagyja a gyerekorvosotok is akkor úgy csináld ahogy nektek jó. az orvos és a védőnő többet tud ezekről a dolgokról mint mi itt.
2009. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik válaszoló szerint tejpépet csak egyszer lehet adni. Én kiszaladtam a konyhába és megnéztem a mildibé tejpépet kétszer is lehet adni. Nekem sem volt elég tejem és én gyümivel kezdtem a tízórai kiváltását és utána jött a főzelék ebédre. De szerintem nagyon jól csinálod csak így tovább! most 7 hónapos a fiam már csak 5ször eszik naponta.
2009. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom akkor rám mit mondana a barátnőd. Nekem 5 és fél hónapos a babám és én már csak reggel és este szoptatom. Napközben zöldséget, gyümölcsöt, főzeléket és tejpépet kap. A háziorvosunk és védőnőnk szerint is jól csinálom. Ne foglalkozz a barátnőddel, tökéletesen csinálod!
2009. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

É voltam aki megkérdezte h a barátnőd szerint mit nem csinálsz jól.

Mi 4 hósan kezdtünk kóstolni,és 5 hósan a védőnő mondta hogy nyugodtan egyen gyümit-főzit a babám,ha tudom ki is válthatom a tízórait,uzsit.

Mikor 6 hós lett,nem volt már tejem,váltottunk tápszerre,és mondta ha tudom kiválthatom az ebédet is.

Ha ez a baja a barátnődnek,szerintem nem baj ahogy csinálod.

2009. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm szépen!
2009. nov. 22. 20:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Van gyereke a barátnődnek? Vagy ő a kivétel aki nagyon sokáig szoptatott?
2009. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!