Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is utálja ha...

Más babája is utálja ha fürdés után törölgetitek, kenegetitek? A lányom a fürdést nagyon élvezi, csupa kacaj, de amint kiveszem és elkezdem törölni, rögtön ordít, mire a végére érünk már teljesen kikészül.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is utálja a törölközést. bekenni nem is hagyja magát semmivel, már nem is próbálkozom vele. sőt, nem jó példa vagyunk, de ez van: én a tévé előtt törlöm szárazra, és adom rá a pelust, pizsit. ez az egy ami bevált. ilyenkor nézi a Nagyon vadont. ez az egyetlen mese, ami leköti néhány percig. sokáig mondtam azt, hogy az én gyerekem aztán nem fogja a tévét bámulni, most már ott tartok, hogy vannak dolgok, amiknél szinte "muszáj" a tévét bekapcsolni, hogy meg tudjam csinálni. pl kakik pelenkacsere is ilyen. másképpen képtelenség. 14 hónapos
2009. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, bár a törölgetést, pelenkázást még bírják, de az öltöztetést, onnan, hogy a fején áthúzom a body, megy az ordítás. Hárman vannak, kettő - egypetéjűek- innentől végigordítják az öltözést, a harmadik úgy kb. az öltözés felétől. Ő egy kicsit türelmesebb. :D
2009. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú kedves utolsó,gratulálok a gyerekekhez,de nem lehet egyszerű!Akkor én nem is panaszkodom,mikor a lányomat fürdés után törlöm,pelenkázom,öltöztetem!Pedig kész horror,mert üvölt,mintha nyúznák!
2009. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, szegény második. Remélem van valami segítséged! Nem lehet könnyű.

Sokszor mi sem bírunk az egyszem lányunkkal, a fürdést ő is élvezi, de a törölközést és az öltözködést ő is végig üvöltözi. Mivel a fürdetés kizárólagosan apáé, szegény sokszor olyan csapzottan hozza vacsira a babánkat, hogy csak na. :D Nem tudom eldönteni melyikük készül ki jobban.

2009. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom kéjesen élvezi, amikor reggel és este a fürdetőkrémmel bekenem a pofiját.

De én csak azt szoktam bekenni, a testét nem.

2009. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én féléves babám szinte meg van sértődve, hogy ki mertem venni a kádból. Ha nem igyekszem, kiveri a balhét, de egyébként beszéddel, dalokkal tudom terelni a figyelmét. Sajnos őt meg szinte le kell fogni, mert annyira izgága, hogy a két kezem közül képes lenne leevickélni a pelenkázóról. :)
2009. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!