Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a 14...

Hogy szoktassam le a 14 hónapos babámat a ciciről?

Figyelt kérdés
AZ JÓ HA ELKEZDEK HOMEOPÁTIÁS BOGYÓT SZEDNI,HOGY ELAPADJON A TEJCI ÉS AMIKOR ÉSZREVESZI,HOGY NINCS BENNE MAJD LESZOKIK RÓLA?
2008. júl. 11. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ne szedj semmit! Miért akarnád leszoktatni?

Én elképzelni sem tudok annál jobbat... :-)

2008. júl. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Egyetértek az első hozzászólóval. Én boldog lennék, ha akkor is még szopizna a kislányom.
2008. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Sajna én nem tudom, de az utcsó két hozzászólónak írnám, hogy kb. annyit segítettek a kérdezőnek mint én...és azt hiszem megoldást várt, nem ilyen véleményeket.
2008. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Akkor mi motivált arra, hogy ide beírj?:)
2008. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tanácsot nem tudok adni, mert nekem egy hét után elapadt a tejcsim. Nagyon kiborultam, mert szerettem volna szoptatni a babámat, de az első válaszolókkal nem értek egyet. A babának fél éves koráig van a legnagyobb szüksége az anyatejre. Egy éves vagy annál nagyobb gyermeket már én sem szoptatnék, mert fölsölegesnek tartom. Addigra már eszik szilárd ételt, van foga (ami nem hiszem, hogy kellemes az édesanya mellének), és az anyatej minősége sem olyan már mint korábban. Sőt, úgy tudom addigra már nincs is tápértéke az anyatejcsinek és a babó már csak megszokásból "jár" a cicire. Tehát ne ítéljétek el a kérdezőt azért mert le szeretné szoktatni a gyermekét a ciciről 14 hónaposan! Sok sikert kívánok a leszoktatáshoz, és ne haragudj, hogy nem tudtam tanácsot adni.
2008. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2008. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne apaszd el mert nem tudni hogy reagál rá a babád. előbb szokjon le róla csak utánna apaszd el. cicizés helyett probálj meg csak hozzábujni vagy ringatni hogy érezze a közelséged. nálam bevált mert megnyugvásbol cicizett vagy ragaszkodásbol.
2008. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!