Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves baba ehet már kiflit,...

Egy éves baba ehet már kiflit, virslit? Ihat már kakaót? Kakaó tápiban milyen?

Figyelt kérdés
Ez még semmi. Egyébként csak pépeset eszik, darabosat egyáltalán nem, plusz nagyon válogatós kaják terén. Eddig a répa például ment, de napok óta az se kell neki. Szeretnék próbálkozni olyanokkal is már, amit mi eszünk. Szóval a kiflit is le kéne pépesítenem. Javaslat, hogy mivel???? Bocsi az értetlenkedésért és előre is köszi a válaszokat!
2009. nov. 20. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Kislányom sem díjazza pl. főzelékben a darabosat, viszont a kiflit, virslit, párizsit, kenyeret simán megeszi, egyedül elnyammogja. Próbáld meg odaadni neki, hátha. A kakaó tápszerben elég sz.r. De egy egyéves baba már ihatja tejjel is, max. először feles tejjel
2009. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Tedd elé az etetőszékben a kiflit, a felvágottat stb. darabokat és hagyd ott /idézőjelesen/ a picurt. Érdekelni fogja és nekilát. A kakót lehet adni 1 éves kortól, de ha száraz pirosas foltok jelennek meg a bőrén, az attól van. /Nálunk ez volt./
2009. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiam sem ette meg a darabos kajákat, de ha pl babapiskótát, kiflit adtam a kezébe, annak nekiesett. addig nyálazta, mig meg nem ette. így szoktunk rá a szilárd kajákra. falatokban adtam neki a sajtot, felvágottat, kenyeret, és mikor ezeket már megette, akkor kezdtem neki rendes darabos főzeléket, tésztát adni. akkor már nem válogatott szerencsére. próbáld ki, baja nem lesz tőle:-)
2009. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld kia a fonott kalácsot, vagy a morványt, vajas kiflit, brióst. Ezeket a lányom szívesebben eszi mint a kiflit zsemlét, puhább is, nem morzsál annyira, és édes. Mikor kap egy darabot, úgy fogja mint valami kincset, el nem engedi, egyik kezében tarja, másik kezével csipi és tömi a szájába. 8 hónapos.
2009. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!