Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gurítja nekem...

Miért nem gurítja nekem vissza a labdát?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám.rengeteg mindent csinál.nagyon értelmes,már szavakat is mond,de a labdát egyszerűen nem gurítja nekem vissza.1 hét alatt meg lehetett 8 hónaposan tanítani,hogyan mászunk le az ágyról,ezt meg egyszerűen nem tudja,vagy nem akarja megtanulni.Lehet hogy nem érdekli?szereti a játékait,sokat játszik velük,ez nem tetszhet neki?
2009. nov. 20. 12:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért nem gurítja vissza? Mert nem érett még meg rá, nem érdekli stb. Az én fiam 13 hós, és még ő sem gurítja, csak dobálja összevissza. Az ágyról is csak nemrég tanult meg lemászni, de előtte kb 1 hónapig mutogattam neki, hogy hogyan is kell. Nem lóverseny ez.
2009. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
normális kérdésre normálist vártam,de mindegy.sehol nem írtam és nincs is így hogy pánikoznék,csak egy kérdés volt,mert tényleg guríthatják az általam ismert babák a labdát,már kérdezték tőlem,ő miért nem,csak ezért merészeltem kérdezni.hogy miket tud csak azért írtam,hogy nem egy buta gyerekről van szó.és van tapasztalatom,mert ő a második babám,és nem nyüstölöm és tanítom,csak úgy mint minden normális anyuka.de nektek mindent fel kell fujni,és ki kell fordítani.
2009. nov. 20. 17:44
 13/15 A kérdező kommentje:
miért nem lehet egyszerűen normálisan válaszolni?
2009. nov. 20. 17:47
 14/15 anonim ***** válasza:

normálisan válaszolva:

azért nem csinálja:

-mert nem érdekli

-nem tudja

- nem akarja


én inkább azon filóznék, hogy hogy esett le az ágyról, hoyg még az orra is vérzett....

2009. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

NEm azért, de te fújtad fel, normálisan válaszoltunk.

Nem értem, miért pont ezen a gurításon akadtál ki, lehet hogy egy csomó mindent nem csinál még a babád, amit a szomszéd böske unokája már igen. Az összes baba, aki gurít, szintén 10 hónapos? azt azért nem hiszem...Máskor mondd meg nyugodtan a faggatódzóknak, hogy bek..hatják, és foglalkozzanak a saját dolgukkal, nem is értem, miért hagyod, hogy más überanyukák elbizonytalanítsanak, főleg hogy írod, ez a második gyereked.

2009. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!