Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gurítja nekem...

Miért nem gurítja nekem vissza a labdát?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám.rengeteg mindent csinál.nagyon értelmes,már szavakat is mond,de a labdát egyszerűen nem gurítja nekem vissza.1 hét alatt meg lehetett 8 hónaposan tanítani,hogyan mászunk le az ágyról,ezt meg egyszerűen nem tudja,vagy nem akarja megtanulni.Lehet hogy nem érdekli?szereti a játékait,sokat játszik velük,ez nem tetszhet neki?
2009. nov. 20. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell erőltetni, majd megtanul mindent a maga idejében.

Nem is értem, ez manapság valamiféle verseny?

Bocs, de lehet atöke tele van, hogy mindig valamit tanítani akarsz neki.

2009. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem kb 14 hónaposan kezdte el,de nem gurította először rendesen hanem csak felvette és dobta ahogy sikerült.

Majd kialakul,még bőven ráér megtanulni,szerintem nincs elkésve semmiről.Biztosan nagyon ügyes babád van.Én az ágyról lemászást is elég sokáig tanítottam,mire eljutottam odáig hogy tudta egyedül is és nem kellett szólnom,hogy hátrafelé.Ja és már elmúlt addigra egy éves.

2009. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát köszi.azzal tanítom csak hogy megmutatok neki dolgokat,játszok vele,foglalkozom vele,de nem ugy képzeld te agyas,hogy leültetem és ez megy ha akarja ha nem tanulunk.ennél fiatalabb babák gurítják már a labdát,és ha játszok vele az miért baj?igy tanul minden baba.
2009. nov. 20. 12:34
 4/15 A kérdező kommentje:
az ágyról leszállás muzály volt,mert leesett az ágyról és nagyon vérzett az orra.onnantól kezdve.az agyon mindig megállt a szélén és várta,hogy valami történjen,ezért kezdtük el megtanítani,hogyan csússzon le róla.köszi.itt a közelembe minden baba gurítja már,azt hittem őt nem érdekli,nem versenyezni akarok,isten ments!!
2009. nov. 20. 12:38
 5/15 anonim ***** válasza:

Minden gyereket más érdekel. Nehoyg megijedj és fejlődési problémára gondolj!! :-)

Az én lányom 14 hósan gurította vissza először a labdát, tojt az egészre nem érdekelte addig. Most már rógja , gurítja, passzolja :))) (16 hós)

De 9 hósan már egyedül felmászott az emeleti lépcsőn, egyedülo feljött mászva a 4. emeletre (persze mögötte álltam ) szóval ne aggódj!

2009. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

itt az "te agyas":


Van két gyerekem, a kicsi 8 hónapos, a nagy harmadikos

nem erőltettem/erőltetek rájuk semmit

Bocs, talán több a tapasztalatom, mint neked

Lányomnak is szoktam mondani, hogy tapsi tapsi, meg pá-pá, de nem nyúzom ezzel egész nap és nem pánikolok, ha nem csinálja. van amikor van kedve, van amikor nincs.

(6 hónapoasn felült, rá egy hétre feléllet, már ,ászik egy hónapja és a bótorok mellet lépeget-szóval ő is tud sok mindent)

2009. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

előző

Ha JÁTSZOL vele és nem gurítja alabdát, akkor az neked miért baj (mert úgy tűnik baj)?

[link]

Figyelmedbe ajánlom, hogy 13 hónapos korában "néhány baba" gurítja labdát.

2009. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert még csak 10 hónapos:-)
2009. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hmmm, nem akarsz beszállni a versenybe, de pánikolsz, mert a közeledben már minden baba visszagurítja? (téged idéztelek)

Én valahogy megértem az első kifakadását...

Ne aggódj a baba miatt, szépen mindent csinálni fog, a maga ütemében.

2009. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaj, már megint egy "az én gyerekem a legügyesebb, hogyan lehetne még ügyesebb???" típusú kérdés... Fúúú, ráértek ám.
2009. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!