Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a 8 hós...

Miért van az, hogy a 8 hós lányom állandóan nyikorog, sírbókol, mászik rám ha a közelébe megyek? Addig meg szépen eljátszott Ha az apjával játszanak és bemegyek akkor azonnal hiszti és fel kell vennem.

Figyelt kérdés

Nem hajlandó velem játszani, csak mászik és mászik rám hisztizik már teljesen kivagyok! Az öcsémmel, anyámmal, vagy bárkivel elvan, de ha a közelbe megyek vége.

Más is volt már így? Megváltozik ez a helyzet?


2009. nov. 20. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez van, olyan hisztit tud levágni... a hajam égnek áll már, de nem tudom miért van és mikor lesz vége. Nem vagy egyedül :))
2009. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Engem nap végére annyira lefáraszt, hogy este belezuhanok az ágyba és annyi.
2009. nov. 20. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hónapos, dettó ezt csinálja egy hónapja. Már nagyon kivagyok én is. Se főzni, se takarítani nem tudok normálisan, mert mindíg mászik rám, még a wc-re is utánam jön és kapaszkodik a lábamnál.... Ha beteszem a járókába sír, ha a kompot próbálom az sem jó, ha a habtapin vagyunk az sem jó, nem akar játszani, mindennel 2mp-ig van el aztán keres mást, azzal is 2mp...aztán jön hozzám "anna anna" és mászik fel az ölembe. Sajnos a kezem nagyon fáj, inhüvely-gyulladásom van, így sokáig nem tudom cipelni. Kész katasztrófa minden napunk. Remélem hamar túlleszünk ezen!!
2009. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem örülök, de legalább megnyugodtam. enyém is ezt csinálja mr jó ideje, most 11 hónapos. Már totál kivagyok, semmi segítségem nincs. a férjem szerint én tehetek róla. hát kösz. de azt nem mondja meg, mit tehetnék, max. "ne vedd fel". de ha nem veszem fel vagy nem ülök le vele (akkor is rám mászik szinte egyből), akkor meg képes egész nap üvölteni. kész horror.
2009. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás.

Nálunk is ez van, majd kinövi, sok mindent nem tehetünk.

2009. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Detto.... 1 éves lányom is ezt csinálja már régóta....borzasztó de csak velem csinálja már rettegek attól ha ketten vagyunk otthon mert már leszakad a derekam,,,,És ezzel jár az is hogy egyáltalán nincs el magában....Én is várom már hogy jobb legyen de egyenlőre csak rosszabb!!!!

Nincs rá gyógymód????

2009. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugynaez! 9 hónapos, imádom, de estére idegroncs vagyok, egyszrűen nem bírják az idegeim az állandó nyikorgást, pedig a világon a legfontnosabb nekem, és halálosan szeretem, de kész vagyok! Az apjával nyikk nélkül elvan úgy, hogy az apja olvas mellette!!!! Mondom olvas..... én meg még csak félre sem nézhetek.
2009. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Engem is ezzel akaszt ki a férjem is, hogy az én hibám, mert elkapattam... Mit tudtam volna csinálni mindig csak ketten vagyunk.
2009. nov. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!