Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítene valaki aki tud baba...

Segítene valaki aki tud baba zenét átküldeni? Babóm állandóan felriad a szomszéd kutyára. Arra gondoltam, hogy betenném neki, és akkor nem hallaná meg a kutyust.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom, most hihetetlen, de megszokja a kutyát. A zene jó, de nem alvás közben, akkor kevésbé hatékonyan pihen.
2009. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én például letöltöttem olyan dalokat a babámnak, mint a szépség és a szörnyeteg, óz, aladdin, (ezek mint szép lassú dalok)és ezekre alszik el. Szóval nem muszáj kifejezetten baba zenére aludnia. Nagyon sok ilyen dalt találtam és imádja őket.
2009. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A rádióval próbálkoztam, de néha olyan effektek vannakbenne, hogy akkor meg arra ébred...Ha meg nem úgy ébred, hogy magától, akkorelég nyűgös marad.Utolsótól kérdezem,honnan töltötted le ezeket a zenéket?
2009. nov. 20. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahol mi lakunk,ott napjában többször elmegy tűzoltó, mentő.., egy időben a lányom is felébredt, felsírt, de aztán megszokta.

Idővel minden zajhoz hozzászoknak.

2009. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*****

előző

És ilyen oldalakon ngyon sok zene van.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak különböző torrent oldalak, vagy a dc++ [link] itt ha regisztrált akkor le tudsz tölteni. Kellemes böngészést
2009. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy német dogunk van, és a drága úgy ugat, hogy beleremeg a ház. 1,5 hónaposan annyira megszokta, hogy a teraszon aludt babakocsiban, kutya 3 méterre ugatott, és még csak meg sem rezzent
2009. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van torrent programo, de hogy tudom letölteni az általatok megadott zenéket vele?
2009. nov. 20. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Írtam neked privit!
2009. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!