Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babám megfázott,...

2,5 hónapos babám megfázott, nagyon csúnyán hörög a tüdeje. Hogyan tudok segíteni neki felköhögni a váladékot?

Figyelt kérdés
Tegnap látta az orvos, azt mondta nem vészes. Szed cebion cseppet, sinupretet, kap kevert orrsprayt. Szívom az orrát és lámpázunk, de nagyon nehezen alszik el.
2009. nov. 20. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

1 hós kortól adható. mi ezt isszuk ilyen esteben. A sinupret alkoholos így a mi dokink nem ajánlja inkább a fenistil cseppeket.

A zsepire csepegtess eukaliptusz olajat, és rakd az ágyába könnyíti a légzést. Hidegpárásítól párásíts. Ha homeopátiát választod akkor stodal szirup, ill.Euphorbium-Heel orrspray.

Hirtelen ennyi jut eszembe.

2009. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Lándzsás útifű szireupra esküszöm, nekünk nagyon sokszor bevált!! Jobbulást!
2009. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plusz, a régi jól bevált módszer (nagymamám mondta, irtóztam tőle, de kipróbáltam, és segített), zsírral vékonyan bekenni a mellkasát, aztán körbebugyolálni valami fásli, vagy pelenkafélével, hogy meg is maradjon rajta, aztán mehet rá a ruha, persze, amit nem sajnálsz. Nem akartam elhinni, de működött.
2009. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó ír nagyon jó,azzal a kiegészítéssel,h bármilyen zsíros krém jó,ha pont nincs otthon zsír.Abszolút veszélytelen ilyen kicsiknél is,és természetes.
2009. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is osztom a zsírozást! Plusz, ami nekünk nagyon bevált, gyorsan és hatékonyan segít, az a Baby Luuf balzsam (remélem így kell írni...). A hátát kell bekenni a babának és bebugyolálni. A kisfiam amikor levegőt sem tudott venni és szörcsögött, egyedül ez segített, szinte rögtön! Mielőbbi gyógyulást a babádnak!
2009. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!