Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom felkel...

4 hónapos kislányom felkel éjszaka egyszer enni, és mostanában nem akar vissza aludni. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Régebben is felkelt, de mindig gond nélkül visszaaludt. A napokban viszont felkel, megetetem, és nem akar visszaaludni, mindig közelharcot kell vele vívni.
2009. nov. 20. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, de hamar elhagyta. Bármi oka lehet, a foga, vagy csak veled akar lenni, vagy nem lakott jól.
2009. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs magyarázat, és nem is tudsz mit tenni. Nekünk is voltak ilyen kemény éjjeleink majd megváltozik.

Nekem már 8 hónapos mindig végigalussza az éjszakát, de a napokban ő is eléggé nyugtalanul alszik, lehet ez a rossz idő.

2009. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd nyílni a csipájuk. Sokkal izgalmasabb a fentlét, mint az alvás, minden érdekli.

Ha a fiam evett, nyugodt és nem sikerült visszaaludnia, akkor berakom a kiságyba és kijövök, inkább olvasok a konyhában, amíg visszaalszik. Ha egyedül van, gyorsabban sikerül neki. Azért próbáltam meg, mert este is egyedül alszik el (nap közben persze nem :)))

2009. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is csinálta.

2 hétig tartott.

Kezébe adtam a cumiját, játszott vele, aztán mire legközelebb felkeltem, már aludt.

2009. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!