Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól vittétek...

Hány hónapos kortól vittétek a babátokat biciklin?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

11 hós volt.

Fontos, hogy egyedül is fel tudjon ülni, mert akkor már képes is valamennyire tartani magát.

2009. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos múlt, és most kezd ücsörögni kapaszkodás nélkül. Majd akkor akarom vinni bicajjal, ha már stabilan ül magától, mert még ingatag.
2009. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor fogom,amikor majd már megtud tanulni biciklizni-azon tologatni hülyeségnek tartom,ha most ez is a divat.
2009. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Első vagyok. Utolsónak írom elsősorban. Tudod a baba már alkalmas rá, a bicikli pántja lefogja, ha elég erős a kis gerince, fel tud ülni, miért ne lehetne így utaztatni. Persze, ha az időjárás is engedi, mondjuk 5 fok felett.

Sokan vagyunk, akik babakocsival hónapokig 5-10 km-eket vagy többet is gyalogoltunk naponta, kocsi nélkül oldottunk meg sok problémát és már alig várjuk, hogy a biciklivel könnyebben menjenek a dolgok. Gondolom a kérdező sem tologatni akarja a babáját.


A baba képességeit kell nézni, és így télen az időjárást is.

2009. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se kocsival sétáltatom a gyerekem...
2009. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdeztem, mert nincs autónk, és babakocsival túl messze nem tudok eljutni. Nézegettem a gyereküléseket, 1 éves kortól ajánlotta az eladó, de kíváncsi voltam ki hány hós babát vitt már bicajon. Az enyém most 9 hós, de szépen ül, nem tudom vihetném-e már.
2009. nov. 21. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Épp ma kérdeztem a védőnőt, azt mondta lehet ha stabilan ül. Én babám 8,5 hós és ő is szépen ül. Csak hidegben nem ajánlatos mert megfázhat, kormányra való ülést javasolt.
2009. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!