Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kortól milyen...

3 hónapos kortól milyen gyümölcsöket, gyümölcsleveket ihat a babám, ha csak tápszeres?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmilyet,még kicsi...Tudom,lesz aki jön és irja,hogy ö màr ekkor adott enni,a babànak,de még nem kell!!!!!!!!

Baba tea ,baba viz böven elég neki!

2009. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj még egy hónapot!
2009. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom most volt 3 hónapos (hordjuk neki tejtesótól az anyatejet + tápszert kap), és evett már reszelt almát (imádja), sárgarépát (megfőztem és pépesítettem villával, de ez nem jött be neki), a banánt is próbáltuk már (kiszedtem a magját, ez is ízlett neki), most akarom kipróbálni a sütőtököt. Persze csak nagyon keveset (2-3 kávéskanállal) kap bebőlük, és 5-6 nap telik el, mire új ízt adok neki. Tudom most sokan elítélnek, mert a mostani nézet szerint nem lehet adni a babának 6 hónapos kora előtt semmit (ezt mondja a gyerekorvosunk is), de hallgatok az anyukámra, aki a fentiek szerint csinálta velem és a húgommal is. Semmi bajunk nincs, imádjuk a zöldségeket, gyümölcsöket, főzelékeket a mai napig. Fő a türelem és a mértékletesség!
2009. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. nov. 19. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Háát,utolsó válaszoló legalább azzal a banánnal várjál még!! Kérdezőnek,annyit hogy még egy pár hetet szerintem is várhat,aztán adjál neki almalevet,baracklevet
2009. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg varjal a gyumolcsokkel, gyumolcslevekkel. Miert olyan fontos neked mar most ezekkel itatni a babadat? Adj neki vizet, esetleg babateat. 4 honapos kortol mar lehet probalkozni a almalevel (ami fog), a baracklevel (ami hajt), a repalevel (ami fog). De a banant elmeletileg csak 7 honapos kortol eheti a baba.
2009. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!