Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok venni a bölcsibe a...

Szoktatok venni a bölcsibe a gondozónőknek ajándékot névnapra? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen kezdtük a bölcsit és nem nagyon tudom mi a szokás.Nem vagyok az a nyalizós tipus, de tényleg nagyon jól dolgoznak, maximálisan meg vagyok velük elégedve, azért gondoltam hogy vehetnék valamit.ti hogy gondoljátok?
2009. nov. 19. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegyél nekik valamit, ha úgy érzed, hogy megérdemlik. Nincsenek túlfizetve, egy kis elismerés biztosan jól esne nekik.

Én csak Karácsonykor adtam nekik csomagot, egyformát a 3 gondozónéninek, amiben volt egy csomag kávé, egy szép desszert és egy minipezsgő. Örültek neki.

2009. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem névnapra bonbont, csokit, esetleg virágot adnék. ha meg vagy velük elégedve és örülsz hogy ők vigyáznak a manódra, mért ne köszönhetnéd meg nekik ezzel? (nálunk a doktornéni pl mindig macskakonzervet kapott, mert pénzt nem fogadott el, csokit nem evett, és egyszer mondta hogy sok cicája van, apa pedig akkor még nagyker áron jutott minőségi konzervekhez, így annak örült a legjobban :))
2009. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, szerintem is megérdemlik, csak nem akartam hogy úgy érezzék ezzel szeretnék valamilyen kiváltságot a picikémmel kapcsolatban.
2009. nov. 19. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!