Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan vannak akinek hason...

Sokan vannak akinek hason alszik a babája? A lányom 9 hetes és eléggé sírós volt estére, most megpróbáltam hasra fektetni és el is aludt. De aggódom, hogy biztos jó ötlet -e?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak nappal altatom hason, éjjel nem merem. Bár csak az első két hétben volt hasfájós, úgyhogy nálunk mindegy lenne, hogyan fekszik. Csak azért forgatom, hogy ne mindíg ugyanúgy feküdjön. Majd, ha nagyobb lesz úgyis ő dönti el, hogy szeretne feküdni.


6 hetes baba anyukája

2009. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok baba csak hason szeret aludni.Neki úgy kényelmes.Nyugodtan fektesd hasra.Csak arra vigyázz,hogy ne legyen a feje alatt tollpárna,amibe belesüppedhet az arca.
2009. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eleinte én sem mertem hasra tenni, aztán kipróbáltam a nappali alvásnál, és kiderült, h' szépen átfordítja a fejét. Illetve az ágyában kókuszmatrac van, és nem használunk gumilepedőt, tehát nem tud "belefulladni".
2009. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiamnál is ugyanez volt,azota is hason alszik.

Hasfájós volt,és állitolag igy jobb nekik.

2009. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a többieket tudom megerősteni, nyugodtan altasd hason, lányom 15 hónapos és még a mai napig hason alszik. Amikor háton aludt, mindig felkeltette magát a kezével.
2009. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is hason alszik 3-4 hetes kora óta. Én úgy voltam nyugodt, hogy kaptunk kölcsön légzésfigyelőt, és azt használtuk/juk.

Ne aggódj, nem lesz baja. Átfordítja már ügyesen a fejét, és ha bukik, háton se lenne jobb a helyzet. Az én picim úgy megszokta már ezt, hogy most már bármennyit is forgolódjon, nyűglődjön is elalvás előtt, mikor bemegyek betakarni, mindig hason találom.

7,5 hós baba anyukája

2009. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is hason aludt mindig. Háton csak sírt, hason szépen elaludt egyedül. Most 8 hónapos, azóta is csak így, esetleg oldalt alszik.
2009. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 2,5 hónapos, és csak hason szeret aludni.

A fejét is mindig forgatja, már elég sokáig emeli a fejét.

2009. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!