Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell a fiú babák nemi...

Hogy kell a fiú babák nemi szervét ápolni?

Figyelt kérdés
Eddig a családban,csak kislányok születtek,az utolsó férfi aki a legfiatalabb az a párom és a bátyám,sajnos se anyósom,se anyukám nem emléxik már rá,h hogyan is kell őket ápolni,hisz 4 lány "baba" van:)
2009. nov. 18. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam,h én most fiúval vagyok várandós,akit január elejére várunk,és ez ha elhiszitek ha nem akkora fejtörést okoz nekem,h szinte aludni sem tudok:)
2009. nov. 18. 14:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kicsim most 8 hetes. Védőnő tanácsára most kezdtük el ápolni. Esti fürcsinél egy nagyon picit hátrahúzzuk a bőrt a kukacán. Nagyon kicsit, nehogy felszakítsam. Mindig csak picit, amennyire engedi. Előbb ne kezd el, elég 2-3 hónaposan is.

Ne aggódj, menni fog.

Boldog babavárást.

2009. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki mást mond, kétféle nézet van.

Az egyik, hogy a baba 1 éves koráig nem szabad vele csinálni semmit (itt a bőr felhúzására gondolok).

A másik, hogy amíg engedi, addig fel kell huzogatni a babának nagyon óvatosan a bőrt, nehogy letapadjon, mert az utána nagyon fog fájni a babának, ha egy orvos felrántja, netalán körbevágja.


Amúgy anyum sem húzta fel az öcsémnek, aminek az lett a következménye, h letapadt neki a bőr és egy idióta doki felrántotta, nagyon fájt neki.

Szóval én azt szoktam csinálni, hogy este fürcsinél nagyon óvatosan megmozgatom neki fel-le, de tényleg csak annyira, amennyire a bőr engedi. És vizet locsolok rá. Ha látom, h a kukac hegye fehér a krémtől, akkor azt amennyire tudom kitisztítom neki.

Ezt neked kell eldöntened, hogy mered-e majd huzogatni neki.

Fogsz itt kapni olyan választ is, miszerint én csinálom rosszul, mert tényleg úgy van, h egyik doki ezt, a másik azt mondja.

Majd az anyai ösztönöd megsúgja.

2009. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki,hogy 1 éves koráig ne húzogassuk. Viszont a barátnőm rámhozta a frászt! Azt mondta ha jót akarok magamnak meg a gyereknek akkor húzogassam. Ő nem húzogatta a kicsinek és bizony szépen letapadt neki és egy vadállat doki felrántotta neki,amit iszonyatosan fájlalt,és kamillás vízbe ültette napokig:(

Na én akkor úgy döntöttem hogy igenis húzogatni fogom neki minden fürcsikor picit! Szerintem akkor lehet baj ebből ha nagyon meghúzzuk,de természetesen arra nagyon odafigyelek meddig lehet!

2009. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat:)Még azt hadd kérdezzem meg,h krémezni h kell a kukacukat?Vagy hol kell és hol nem kell krémezni?

2009. nov. 18. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves koráig sehogy !
2009. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem krémezem csak a popsit,meg a kukac körül picit,de a kukacot magát nem!
2009. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A kukacot nem kell krémezni, én is csak a poppit szoktam, meg a golyci alatt.
2009. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!