Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor töröltétek ki teljesen...

Mikor töröltétek ki teljesen a kislányotok nemi szervét?

Figyelt kérdés
3 hetes a lányom és az anyósom szerint ki kell törölni mert különben begyullad.Tegnap már olyan szinten rám szállt emiatt hogy felhívtam a helyettes védőnőt aki szerint is törölni törölni(a miénk szabin van és a múltkor azt mondta még várjak..)Na fürdés után kitöröltem, ma meg meg van duzzadva!
2010. aug. 6. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy egy héten egyszer csináljam, de ne hosszan, inkább csak egy határozott mozdulattal. Én meg szoktam csinálni, mert a krém is begyűlik néha, akármennyire vigyázok is. Nekünk még nem volt problémánk e miatt. Bár nem tudom, te hol törlöd pontosan? Én a nagy és kisajkak közötti részen.
2010. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom dokija azt mondta, nem kell törölni. Én csak nagyon óvatosan törölgettem neki, de nem nyúltam bele neki. Ahogy teltek a hetek, szépen lassan kiázott belőle az az anyag. Én kb 2-3 hós kora óta törölöl neki rendesen ki ott is. És gyönyörű szép, nem volt soha begyulladva, akkor sem, amikor még nem töröltem ott ki neki.
2010. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Mármint a fürdetések alkalmával ázott ki. Olyankor úgyis meglögybölöd ott neki vizzel, nem fog begyulladni, ne törölgesd. Szerintem.
2010. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is azon a véleményen vagyok/voltam h nem kell törölni.Legalábbis még nem. Krémet én nem kenek vastagon, a kis nunijára meg szinte soha. Remélem elmúlik a duzzanat!
2010. aug. 6. 17:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is a kis és nagyajkak közötti részre gondoltam. Arra a fehér összetapadt dologra.
2010. aug. 6. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
A kislányok punciját csak a szeméremnyílásnál szabad törölni, de a hüvelybe nem szabad nyúlni.
2010. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte minden pelenkázáskor törölni kellett, mert nyakig összekakilta magát, minden kis résbe befolyt. úgyhogy én töröltem..nem lett belőle baj.
2010. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kakinál mindig törlöm.

De az újszülöttkori fehérséget kb 1 hósan

2010. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az első perctől figyelem és ha nem tetszik a látvány, törlök. Ugyanis egy idő után, ha nincs rendesen tisztítva bepállhat a kis puncija.

Sosem volt baja, tiszta vízzel mosom, kaki esetén ph megfelelő szappannal vagy gyógyszertári fürdetővel. A kis és nagyajkak közti részt vizes fültisztító pálcikával könnyebb, de a minap a hüvelynyílásnál is rendesen takarítottam, olyat nyomott, hogy bement a kaki a hüvelyébe is és nem bírtam kimosni, ki kellett törölgetni.

Na, azt hiszem kicsit elkanyarodtam, bocs.

2010. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes válaszokat :) Már nincs a kis babómnak megduzzadva szerencsére!
2010. aug. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!