Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz addig a babámmal míg...

Mi lesz addig a babámmal míg a kórházban leszek?

Figyelt kérdés
Méhszájsebbel akarnak műteni 6 hetes kontroll után. A baba itthon marad, én meg a kórházba. Igy hogy szoptatom? Vagy ilyenkor hogy van? Ha van aki már átesett ilyen helyzeten kérem irja le hogy volt.
2009. nov. 18. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fejni kene minnel tobbet es be a fagyasztoba,utana tapszer,de kozben ha tudod,fejd magad a korhazban is hogy ne apadjon el a tejed.
2009. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
remélhetőleg rá tudod bízni vkire. a baba nem igazán veszi még észre. hanyas a citológiai eredményed? P3 fölött vagy alatt? én is korházban voltam 2 hétig. a gyerek 2 hós volt. minden rendben volt nélkülem is.
2009. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
FEjj előre sokat, azt apa odadja neki üvegből. BEnt is fejj, hogy ne menjel el a tejed, és reméljük, hogy után amegint fog szopizni a baba. A próbálkozást ne add fel, lehet kicsit nehezebben fog visszaszokni, e lehet nem lesz baj...
2009. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 hetes volt a babám amikor 1 hétig kórházba voltam,hasnyálmirigy gyulladás gyanúval sok gyógyszer gyomorszonda,de akkor is fejtem igaz sírva borítottam a lefolyóba .Apa volt a picivel tápot kapott jól elvoltak. 1,5 hét után szoptathattam megint sokan mondták,hogy majd nem kell neki a cici mert elszokott tőle.Simán szopizott tovább és még most is.13 hónapos
2009. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hallottam valahol,hogy a nögyógyászaton főleg ami bababarát be lehet vinni a picit és ha nem kapsz olyan gyógyszereket akkor szoptathatod!De amúgy sem fogsz sokáig kórházban feküdni! Fejjél sokat.
2009. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja!Bennem lepény maradt,5 nap kórház.Először be sem akarták engedni a babát,utána felajánlották a gyerekosztályon elhelyezik.A nővérem nem engedte,nála volt.Naponta háromszor hozták.Altatás után 24 óráig nem szoptathatsz.Nálam azt sem tudták,hogy utána lehet-e.Infúziót kaptam.Így én úgy döntöttem fejek,öntök.A babának nem volt sajnos választása tápszert kellett ennie.Ha tovább kell maradnod vigyel gépet fejni,vagy kérj a kórházban,ők fertőtlenítik is.Fejjél,hűtő,beszélj a nővérekkel,mégse a többi beteg kajája mellé tedd.Mielőtt mész a kórházba mindenképp cumisüvegből adj neki enni!!Ne félj,fog újra cicizni.9 nap után úgy elfogadta,mintha soha másból nem evett volna.
2009. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. én a belgyógyászaton feküdtem. direkt 1 ágyas szobába tettek, hogy ha a gyerek igényli, bent maradjon velem. de én erre az osztályra nem mertem befektetni mellém. 41,7 fokos láz mellett olyan gyógyszert kaptam, ami mellett lehetett szoptatni. sajnos hiába fejtem nagyon gyorsan elfogyott a tejem. beszéld meg, hátha beviheted magaddal műtét után.
2009. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem babára válogatja, mert ha addig tápszert kell neki adni tényleg van esély hogy utána meg nem fogadja el a cicit, mivel a cumisüvegből egyből folyik, a ciciért meg dolgozni kell. De ez sajna nem mondható meg előre. Nekem 3 hónapos a volt alányom mikor bekerültem 10 napra, az lett a vége hogy el is apadt a tejem, onnantól csak tápszer. Egészségesek vagyunk mindketten, főleg ő :) Inkább az utána lévő időszak volt nehéz, de neked még kicsi lesz, és ennyiből könnyebb hidd el.
2009. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Először is nagyon sajnálom és fel a fejjel. Én is 1 hétig voltam kórházba egy elég komoly műtétem volt és sok gyógyszert kaptam, ezért a lefejt tejet önthettem a lefolyóba, de mindig nagy szorgalommal és kitartással fejtem az utolsó cseppeig. Sajnos nekem előtte se volt sok tejem és miután hazajöttem már nem tartott sokáig a picinek. Szerintem bármilyen nehéz ne vigyék be hozzád a picit. Pár napra hozzám is behozták, de később rájöttem, hogy bármilyen nehéz is nekem nélküle többet árthatok vele mint használok, mert bármit elkaphat és önzőség lenne ennek kitenni. Nagyon féltem tőle, hogy el fog hidegülni tőlem, de amikor hazaértem és meglátott és rám mosolygott olyan érzés volt mint amikor szülés után először megláttam. Szóval kitartás bármilyen nehéz is lesz!!!!
2009. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Először is nagyon sajnálom és fel a fejjel. Én is 1 hétig voltam kórházba egy elég komoly műtétem volt és sok gyógyszert kaptam, ezért a lefejt tejet önthettem a lefolyóba, de mindig nagy szorgalommal és kitartással fejtem az utolsó cseppeig. Sajnos nekem előtte se
2009. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!