Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fordítot napirenddel küzd még...

Fordítot napirenddel küzd még rajtam kívül valaki? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
3 hós kisfiam pár napja teljesen megfordította a napirendjét.Nappal alszik éjjel ébren van.Nagyon kimerült vagyok és tanácstalan.
2009. nov. 18. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat, ha magatol esett at, akkor nem hinnem ,hogy te rontottad el. Szerintem lesz egy par keserves nap, de csak keveset hagyd napkozben aludni. Kenytelen lesz visszaallni. Es ha ejjel ebred, akkor hagyd ot egyedul, max ha sir, vigasztald meg. Ne gyujts villanyt, ne beszelj hozza. Kitartast kivanok neked!
2009. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz vele éjszaka?

Egyébként a fölöttem szólóval értek egyett. Próbáld meg nappal többet ébren tartani, ha tudod.

2009. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leteszem magam mellé de egy idő után megunja,nyöszörög.Ringatom.Egyébként teljesen magától fordult át.Eddig átaludta az éjszakákat
2009. nov. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!