Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harom es fel honapos folyamato...

Harom es fel honapos folyamatosan 70mg. -ot szopik es 5800g. Jo ez igy?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sosem mértem, pont amiatt, hogy ne kezdjek el aggódni! A védőnő havonta mérte, és ha nem hízott eleget, akkor lett volna pótlás! Ne parázz ezen! Ha éhes marad, jelzi! Az én lányom anno 2 óránként szopott! Ő sokszor evett keveset!

2009. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hós, és van hogy 80-at, de van hogy sokkal kevesebbet eszik. Én is tiszta ideg voltam e miatt (még mindig idegesít), de mivel meghízza a minimumot, így próbálok nem örlődni ezen. A baba tudja mennyi kell neki, és nem fog kevesebbet enni, mert ha éhes lenne, jelezné!:) Próbálj megnyugodni, és csak havonta mérj, ha hízik rendesen, nincs ok az aggodalomra.
2009. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!