Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy hasmenése van 2.5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Annyira folyós minden széklete, hogy elképzelni sem tudom milyen lenne a hasmenés. Néha zöld a kakija és picit nyálkás. Ilyenkor elgondolkozom, hogy rendben van-e minden...

Anyatejes és egy nap 2-3 kakis pelus van max.


2009. nov. 18. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hasmenése van, akkor a széklet kellemetlen szagú is, nem olyan illatú mint normálisan.
2009. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a leírásból egy dolgot kihagytam. Jellemzően elég büdi a rotyija..., de ugye amíg nem lesz egy hasmenés (ha eddig nem volt), nem tudom megítélni, hogy ez bűzös-e vagy normális :(((.
2009. nov. 18. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő,hogy ha 8-10 kaki van 1 nap,ami vízszerű,akkor az a hasmenés.A zöld kaki arra utalhat,hogy sok előtejet iszik.Azért kérdezd a dokit.
2009. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Enyémnek is mindig nagyon híg, folyós széklete volt és sokszor zöld, mostnara talán mintha nem lenne annyira híg, viszont szerintem szagosabb és még mindig szokott zöld lenni. Ja és kis darabok is mindig vannak benne. Napi 5-6x volt eddig, mostanában 2-4x. Lehet hasmenéses, de a babámat nem zavarja, nem hasfájós, vidám, kiegyensúlyozott, ezért engem sem zavar. Egyszer úgyis elkezdenek szilárdat enni....

2,5 hós Km.

2009. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!