Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébikajákon lévő útmutatónak...

A bébikajákon lévő útmutatónak lehet hinni?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy ez 4 hónapos babának való ez 5, 6, 8, stb.
2009. nov. 18. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azt jelentik, hogy csak ekkora baba kaphatja. Később lehet adni, de előbb semmiképp se ajánlott.
2009. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet hinni!!!

Ha amiatt aggódsz, hogy olyasmi összetevőt látsz benne, amit elvileg a kora szerint még nem ehetne, az azért van, mert ők olyan technológiát használnak, amivel biztonságosan emészthetővé tudják tenni azokat az élelmiszereket is.

Pl. így lehet eper a babadesszertben, mert ők ki tudják vonni belőle az apró magvacskákat, amik allergizálnak. Nekem ezt több védőnő is mondta.

2009. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy az idősebb babáknak ajánlott kaják már darabosak, sokszor emiatt, és nem is az összetevők miatt nem célszerű kisebb bébinek adni.
2009. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én elgondolkodtam az kecskeméti alma-málna pároson. Lehet hogy attól ekcémás a babám háta, még keresem az okokat, de ez az első tippem.
2009. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdeztem mert 4 hónaposnak írja, de viszont málnát nem lehet adni csak később. Pont ma etettem vele ilyet ebédre remélem nem lesz semmi baja tőle.
2009. nov. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!