Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lázmérőnek lehet hinni?

Melyik lázmérőnek lehet hinni?

Figyelt kérdés
A kisfiam beteg,lázas. Megmérten neki a digitális lázmérővel a lázát és 37-et mutatott. Úgy gondoltam kicsit talán több elővettem a másik digis lázmérőt az 37,5 mutatott, mivel nem ugyanazt mutatta így elővettem a homloklázmérőt döntsön az melyik lesz de az 38,2 mutatott. Akkor most melyiknek lehet hinni? Melyik lázmérő a jobb? Tud valaki tipust mondani ami jól is mér? Az egyik digis egy disney lázmérő a másikat auchanos a homloklázmérőnk dr.hu-s. A homloklázmérővel megmértem utánna az én hőm is és nekem is ugyan annyit mutatott 38,2. Ez lehetetlen mert én nem vagyok lázas , beteg. Nektek melyik lázmérő vált be?
2011. márc. 26. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk OMRON van, állítólag megbízható, de mikor lázas volt a lányunk, 1 perc utána 37,3-at mutatott, pittyegett, de nem hittem el,hogy csak hőemelkedése van, bent hagytam a lázmérőt és fél perc múlva felment 38-ra. Pedig nem hirtelen lázasodott be. Így megmértem egy higanyos lázmérővel is, az is 38-at mutatott. Úgyhogy nem tudom sajnos, én mindkettővel mérem a lázunk, ha bármelyikünk beteg, jobban szeretem a higanyosat.
2011. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én digitálisal szoktam 10 percig. Mert hiába pityeg megy fölfele utána is. olyan 8 perc után mutatja a valósat. Van 3 digitális mert olyan mérges voltam épp amiatt ami miatt te is föltetted a kérdést. De mind olyan hogy pittyegés után még bennt kell hagyni. Vagyis erre magam jöttem rá.

Aztán dühömbe vettem egy füllázmérőt. Na az tökéletes, csak azt elég nehéz használni, vagyis megtanulni nehéz, eltalálni azt a pontot ahol valósat mutat. Én már tudom, és tökéletesen pontos.

Digitálist hagyd bennt ha nem is 10 percre de 5-6 percig igen és akkor lesz a valós!

2011. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótol kérdezném hogy neked melyik fülhőmérő vált be? Gondolom én is meg tudnám tanulni a használatát.
2011. márc. 26. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a márkáját, a gyógyászati segédeszközök boltjában vettem. a lázmérőn csak ennyi van "ear thermometer" "hubdic co ltd" ez nem sokat mondd. Ha kezembe kerül a doboza majd megírom.

Egy darabig elszórakoztam én is vele mire megtanultam, mindig amazzal ellenőriztem. De mostmár megy, meg lehet tanulni :)

2011. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi.
2011. márc. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!