Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a kislányom...

Lehetséges, hogy a kislányom már nem szereti a tápszert?

Figyelt kérdés
3hós a kislányom és születéstől kezdve BEBA H.A.tápszer pótlást kap mert kevés az anyatejem.Eleinte ízlett neki de kb.egy hónapja nem akarja enni csak mindig cicizne.A SIMILAC tápszerről tapasztalat?
2009. nov. 18. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már elég lenne neki a cici is.. Nem próbáltad tápszer nélkül? Azt írod, hogy inkább csak cicizne. Próbáld meg 1-2 napig, lehet hogy elég az is..
2009. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is így jártunk! Azt hittem, nem ízlik a tápszer, 2,5 hónaposan volt egy fejlődési ugrása, amikor többet kívánt, többet cicilt (volt amikor óránként, 4 napja nem evett tápszert. Tegnap voltunk tanácsadáson, megdicsért a védőnő és a gyermekorvos, velem együtt örültek, és ez olyan jó érzés volt! Itt javasolta nekem valaki, hogy ne adjak tápszert, köszönöm! Én is csak ezt tudom neked ajánlani, és örülök, hogy neked is sikerült!

2009. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!