Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mikortól fogok újra...

Anyukák mikortól fogok újra nyugodtam aludni?

Figyelt kérdés

Tudom egy Anyuka mindig fél szemmel ,fél fülel :) a gyerekére figyel,még éjszaka is.Ezért kb félálomban zajlik az alvás is. Mikortól tudtál újra nyugodtam aludni? A légzésfigyelőt meddig tartottátok a kiságyba?

8 hónapos babó anyukája


2009. nov. 18. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes korában átaludta az éjszakát. akár 12 órát is aludhatnék, ha szeretnék. :) légzésfigyelő van alatta, teljesen nyugodtan alszom, ő is most lesz 8 hónapos. viszont nyaralásra nem tudtuk használni a légzésfigyelőt, na, akkor nem aludtam nyugodtan. :) szóval ha ott van a figyelő, szerintem nyugodtan kikapcsolhatod az agyad, én az első sípolásra is felébredek, ha mondjuk felül a kiságyban, és nem érzékeli a lap. 1 éves koráig tervezem használni a figyelőt.
2009. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
A legidősebb gyerekem 17 éves, a legkisebb 14 hónapos. Amióta a nagy megvan, valahogy máshogyan alszom. Jókat alszom éjjel, kipihenten ébredek (pedig a pici még szopik éjjel is), de meghallom, ha valamelyik köhög vagy csak nyugtalanabbul aszik, pedig a szobájukban alszanak (a pici nálunk). Légzésfigyelőnk soha nem volt, nem is volt rá szükségünk. Szerintem - ahogy olvastam - 6 hónapos kor fölött már nagyon ritka a légzésleállás, főleg, ha addig sosem volt gond.
2009. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Enyém is 8 hós és 1 éves koráig tervezem a lágzésfigyelőt én is.De ennek ellenére nyilván már más az alvás mintha nem lenne a kislányom.Talán ha férjhez megy...:-))))

De komolyan ezt szerintem nem lehet megmondani,biztos hogy fogsz nyugodtan aludni(meg én is)mondjuk 1 éves után de akár már most is,de egy anya már éberen alszik szeritnem ennek ellenére mindig.

2009. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bébiőrzős légzésfigyelőnk van, így minden hangot hallok, amit a baba a másik szobában művel. Emiatt én nyugodtan tudok aludni. Meghallom, ha sistereg (azaz a baba forgolódik) vagy nyöszörög, de vissza is alszok, ha nem sír.
2009. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!