Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és miket eszik egy...

Mennyit és miket eszik egy nap 17 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 17 hónapos, 10 kg és 86 cm! magas, vékony gyerköc! Van mikor nagyon szépen eszik, de az a gyakoribb, hogy alig eszeget valamit egész nap! Amit megeszik, azt meg szinte le is mozogja, mert 1 percet sem tud megülni! Jön, megy futkározik! Tudtok valami jó étvágygerjesztő módszert?
2009. nov. 18. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 17hós...nála is változó a kajcsi mennyiség...pl mikor megkapta a 15hós oltást utána 3hétig szinte semmit nem evett:S elkezdtem neki adni a multikids-et vassal...hát ettől nem jött vissza az étvágya most azóta béres cseppet adok neki reggel este 5cseppet 10kg feletti babáknak már lehet adni...bár kisfiam lefogyott 8,7re de adtam neki napi 1*5cseppet és most újra 10kg:) amúgy Ő is mindig mászkál...1percig sem marad nyugton...remélem Nektek is befog válni...

2009. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! megpróbáljuk a béres cseppet mi is! :)
2009. nov. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!