Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is viszi ki kisbabáját...

Más is viszi ki kisbabáját manapság 5 óra körül?

Figyelt kérdés
kicsit furi, hogy sötétben indulunk sétálni, de a napunk mindig úgy alakul, hogy 5kor tudunk indulni - 2.5 hós baba
2009. nov. 17. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Még a sötét haggyán,de ez a köd kikészít.Ilyenkor egész nap nem viszem ki.
2009. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez az időszak nem kedvez a sétáknak.Én igyekszem azért még világosba elindulni. Nem is tudom mi lesz így télen, nem csak fél nap sötétség, de még hideg és ha minden igaz hó is lesz. A friss levegő viszont kell a kicsiknek.
2009. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

ha nektek az jó :-)

mi az 1éves fiammal napi 3x sétálunk.reggel,valamikor 2-3körül és olyan 4körül.tehát van hogy mi is sötétre érünk haza

2009. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
nálunk is néha úgy jön ki a lépés, de nem izgatom ezen magam, pedig sokan furán néznek( kis falu), de nem érdekel, a levegő sötétben is levegő és a fényeket nézegetni is imádja, alig várjuk a karácsonyi fényeket! Jó sétát
2009. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi városban lakunk és most mikor jöttünk haza autóval anyósoméktól, nagyon sok babakocsis párt láttunk. Szerintem nem gáz. Ha úgy jön ki, akkor miért ne. Inkább a friss levegő sötétben,mint egész nap otthon gubbasztani. Mi sajnos nem tudun kminden nap menni. HÁrmasikreim vannak, 2.on lakunk, és nincs lift. Egyedül nem tudok elindulni. csak a teraszra rakom ki őket néha, de oda is csakők férnek ki én már nem nagyon... ez van.
2009. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Ó, mi minden nap este fél 6 - 6 körül még megyünk sétálni, a 13,5 hós kislányunk nagyon szereti, pedig napközben is sétálunk legalább 1x. 7re, a fürdetés idejére hazaérünk, vacsi és alvás, reggelig fel sem ébred. Szereti az esti fényeket. Más babával is sétálnak még ilyenkor.
2009. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi is 5 után megyünk sétálni 7-ig. Semmi baja a sötéttel, a lényeg hogy a babakocsiba legyen.
2009. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Délelőtt kimegyünk az udvarra kicsit aztán alvás majd ebéd játék 2 körül megint alszik a délutáni alvásból fél 5 kor ébred 5-fél 6 kor megyünk ki sétálunk nagyot az jót tesz nekem is.Imádja nézni a fényeket! Persze ilyen ködbe csak az udvar marad fél órára:(
2009. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is akkor mentek sétálni amikor nektek jó! Engem akkor néztek hülyének tavaly mikor a -15 fokba indultam sétálni a pár hónapos gyerekkel..de miért ne?agyonra be volt bugyolálva, nagyon jót aludt a babakocsiban én meg nem lettem zombi a lakásban! Ilyen szempontból öszinte részvétem a hármasikres anyukának!
2009. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
hát, télen elvileg már akkor 4-kor véget kellene hogy érjen a nap, mert sötét van?:) dehogy! vidd nyugodtan, a friss levegő este is friss levegő, ha kicsit később indul neki az ember ilyenkor, már sokszor sötétben ér haza... szerintem nincs ezzel gond, az esti környezetet is megszemlélik a kicsik legalább. ha süt a nap mi kimegyünk napközben, mert jól esik a fény és a napsütés, de este apával is szoktunk menni:)
2009. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!