Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen Karácsonyt tervez 1...

Ki milyen Karácsonyt tervez 1 éves Babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mi ugyanolyat mint a tavalyi. Azaz semmi különöset, annyi, hogy tavaly még 1 hónapos se volt karácsonykor, idén pedig valószínűleg lebontja a fát :) De külön tervünk nincs hozzá, ahogy esik...
2009. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 éves és 2 hetes lesz karácsonykor a babám. Semmi extra, annyi, hogy a karácsonyfát berakjuk a járókába :)

Nagy családi banzáj nem lesz, mi nem szeretjük.

2009. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi sem akarunk nagy banzájt,egy meghitt,csendes ünnepet és csak a Családom.Járókába a fát? :))))) Biztos meglepődik majd a kicsi:D:))))) De remélem szép ünnepünk lesz majd!
2009. nov. 17. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok!

Muszáj lesz "eltüntetni" a fát, mert a babám szerintem 1 perc alatt szétkapná, ezért találtuk ki a járókás megoldást :) (ő úgysem használja, max napi 5-10 percet, amíg én mosdózok, ilyesmi)

Csinosba öltöztetem, ünnepi ebédet kap ő is :)

Nagyjából ennyi.

Túlzásokba nem esünk, még úgysem számít neki annyira, mint majd pár év múlva.

2009. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szépet.más lesz,mert ő itt tipeg velünk,és ez még szebbé teszi.a fa szép lesz,biztos sokat kell tanítgatni hogy nem szabad ledönteni,de eddig szót fogadott remélem karácsonyig tartja ezt a jó szokását.Szent este nálunk lesz anyósom,így lesz neki is meglepi a fa alatt,és ébredés után már állni,és csillogni fog a lakás,lesz ámulat,mert imádja ami zenél és világít minden baba ilyen korba.aztán vacsizunk mindannyian,aztán ahogy mindennap szoktuk,fürcsi,és alvás.és mint minden karácsony este,most is elmegyünk sétálni a párommal,ezért anyós marad.imádom a szenteste nyugalmát a házakba látni és remélem esik a hó is.minden napnak ilyennek kéne lennie.aztán 1 hét múlva szülinapi bulika is lesz.
2009. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó volt olvasni az utolsó válaszát.Hasonlóképp képzelem én is el az ünnepet. :)
2009. nov. 17. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

az én babóm még csak 9 hós lesz, de már olyan szinten rápörögtem a dologra, hogy aludni sem tudok úgy izgulok, igazi karácsony mániás avgyok, na és most már titkolozni is fogunk meg ijenek, jaj nagyon várom. Nálunk szenteste a szüleim és a testvérem és a nagymamám jönnek vacsorára, aztán vacsi után befutnak a férjem és az én keresztszüleim, akkor a férjem testvére is, szóval igazi nyüzsi, mert mi így szeretjük, ha így együtt a család. Idén sajnos éjféli mise kizárva, de így is hálát adok az Istennek, hogy ilyen boldog lehetek!

Szép, békés és angyon boldog karácsonyt, így előre is!

2009. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!