Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet most akciósan...

Hol lehet most akciósan habtapit venni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az Auchanba 990.-
2009. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem üzletelős oldal, de nekem van egy, odaadom neked féláron, ha érdekel vagy ahogy megegyezünk. Ez az apróbb darabos, mi megvettük, de nem érdekelte abszolút a lányomat, inkább kikerülte, most meg már nem kell. Írj privit, ha érdekel, csak meg kell keresgélnem az apróbb részeket, mert azt kivettem belőle, amikor megvettem rögtön.
2009. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cora 990-.
2009. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap kerestem én is. 2690Ft a tesco-ban, szerencsére nem vettem meg, mert utána a corában 990Ft-ért találtam. :o)
2009. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Auchan. De ha kisebb babának veszel, ne vedd meg az állatfigurásat, mert mihelyt felfedezi, hogy ki lehet szedni már szedi is szét. Az egy dolog hogy egész nap pakolsz utána, de én nem egyszer vettem ki a lányom szájából a kicsi szemeket meg orrokat. El is raktam, később jó lesz kirakózni. Inkább a nagyobb számos jobb a piciknem.
2009. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!