Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nek. Tek mennyi időt szopizik...

Nek. Tek mennyi időt szopizik 11-12 hetes babátok?

Figyelt kérdés

nekem 10 perc /vagy még kevesebb/ alatt végzik a szopizással...de 3óránként eszik, éjszaka 6-9órákat alszik.a súlya is rendben.

(anyósom szerint ez kevés... "biztos eleget ettél kislányom?!?" ) áááá


2009. nov. 17. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

és ez az idő még rövidülni fog...

egyre hatékonyabban és gyorsabban tudnak enni.


Nekem két mellből 5 perc alatt végez és elég neki!


Mostanában néha lassabb (7 hónapos) és kb. fél hónapja csinálja csak, hogy jobban érdekli a mozgás, mint az evés és elmászik (fekve etetem általában). Utána megyek és folytatjuk... de 3 hónapos korában ilyen még nincs:)

2009. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam még mindig fél-1 órán át szopizik. 10 hetes volt szombaton. De inkább csak azért, mert közben elég sokat cicizik is, illetve olyan is van, hogy negyed óráig szívogatja, mire beindul a tejleadó reflex. Azért 10 perc alatt mi nem végzünk soha - pontosabban 10 perc után már nem sír, de még nem is evett sokat. Mivel csak napi 4-5ször eszik, ezért nem hagyhatom kevés kajával :(.
2009. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!