Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vehetek még neki pihenőszéket...

Vehetek még neki pihenőszéket vagy már fölösleges?

Figyelt kérdés

Fiam 3,5 hós, 65 centi és 7 kiló. Meddig férne még bele a pihenőszékbe?

Egyébként nagyon aktív, sokáig nem köti le semmi, a játszószőnyegen is csak rövid ideig van el sírás nélkül. Csak függőlegesen a karunkbna akar lenni. Ilyen Babának megéri? Megmaradna vajon a pihenőszékben?


2009. nov. 17. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél! Nem éri meg. Ha ilyen nagyon aktív babád van, csak ordítana benne. Az én kisfiam is ilyen volt, egy percig sem volt el sem a játszószőnyegen, sem a hordozóban, sem a babakocsiban, ha nem történt körülötte semmi. Ezért nem is vettem pihenőszéket sem.

19 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kb.4hósan hasionlót vettem neki.


[link]

[link]


Azért tetszik,mert később hintaszék lehet neki.Sokáig bírja,18kg.ig

2009. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóhoz hasonló széket vettünk mi is a ma már 16 hós kislányunknak. A hozzátáplálást ebben kezdtük, míg meg nem vettük a dönthető támlájú etetőszéket. Ő sem maradt meg benne, de mióta egyedül fogta a cumisüveget abban kapta reggel és este a tápszert, most meg már magától belemászik és ott nasizik, nézegeti a könyveit, iszik, stb. Nagyon szereti
2009. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van pihenőszékünk 1 hónapos korától, nagyon szerette.

Ennyi idős gyereknek már talán nem vennék. Praktikus, de a lányom elmúlt 5 hónapos és ugyan elvan még a székben (konyhaasztalra feltéve, hogy lásson engem), de hordani a szobák közt már nem merem benne (összehajlott a gyerekkel a múltkor).

5 hós, 7500 gramm, centit nem tudok, de vagy 70 lehet.


Esetleg babakocsi? Most vettem esernyőre csukható kocsit, fektethető támlásat, azt imádja, folyton felteszi a lábait a karfára és csak tolom oda, ahol épp dolgom van.

2009. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!