Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire viseli majd meg a...

Mennyire viseli majd meg a költözés?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik babája 8-11hónapos volt amikor költöztek. Próbálom majd úgy alakítani a szobáját ahogy most van, de ez nem tudom mennyit számít majd!?
2009. nov. 17. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik 2.5 éves volt a másik gyerek pedig 8 hónapos.amikor költöztünk.Egy másik városba,ahol addig senkit nem ismertünk.Annyi volt a megszokott a gyerekeknek,hogy alányom a heverőjén,a fiam pedig a kiságyában aludt.Semmi gondd nem volt,elsó naptól kezdve végig aludták az éjszakát,mintha mindig is ott laktunk volna.A gyerekek nagyon rugalmasak,és alkalmazkozóak.
2009. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :-)

Remélem az én babám is gond nélkül megszokja az új helyet.

2009. nov. 17. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk lakásfelújítás volt, 17 hónaposan. Az elején kissé megviselte, mert szokatlan volt neki, hogy a "régi jó kis szekrényei" eltűntek, és kiürült a helyiség. Aztán az is szokatlan volt neki, hogy nagy volt a felfordulás a festés, fúrás, faragás és az új bútorok összeszerelése miatt. Szóval volt egy pár nap, ami elég sok sírással, ordítással telt, amikor csak tehettem, vittem itthonról sétálni, vagy nagyiékhoz, vagy éppen segítettünk a felújításban már a vége felé. A bútorok összeszerelését már ő is élvezte, adogatta a csavarokat, szerszámokat. Persze így könnyebb volt, mint nektek, mert ő már nagyobb fiú volt. Az új környezetet viszont nagyon hamar birtokba vette, még túlságosan is :-). egy pár nap alatt már mindennek tudta, hol a helye és ha nem oda tettük, szólt érte! Szóval rövidtávon egy kicsit megviselte, de hosszútávon egyáltalán nem, sőt élvezi az új birodalom felfedezését.
2009. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ők durmoltak reggelig,(3 éves, 4 hónapos) Mi meg a férjemmel néztük a plafont és egymást egész éjjel.
2009. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 hónapos volt, amikor februárban költöztünk, ráadásul előtte már 2 költözést is megélt, mert a régi lakásból költöztünk anyóshoz, anyóstól pedig az új lakásba. Semmi probléma nem volt, hamar megszokta. Pedig anyósnál egy szobában aludt velünk, az új lakásban pedig külön szobába került, de mégsem volt gond. Rugalmasak ezek a kis emberkék, ne aggódj!
2009. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek is :-)
2009. nov. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!