Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költözés babával Őrbottyánba?

Költözés babával Őrbottyánba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hónap végén költözünk ki Őrbottyánba, férjemmel és 10 hónapos kisfiunkkal! Minden érdekelne a településsel kapcsoltban: orvos, védőnő, bölcsi, óvoda, baba mama progik, közösségek, úszás, torna stb. Lehet Veresen vagy Erdőkertesen is! Eddig Pesten éltünk és nem ismerünk kint senkit!

Előre is köszönöm mindenki segítségét!


2011. aug. 18. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos Örbottyánról nem tudok infóval szolgálni, de a szitut átérzem. Mi 3 éve költöztünk Valkóra (Gödöllő mellett, csak nem Veres felé, hanem a másik irányba), mi sem ismertünk senkit. Ez a helyzet azóta sem sokat változott, mert nagyon elzárkózóak az itteni emberek, nem fogadják be azt, aki nem itt született.

Hát, ha már itt lesztek, majd összefuthatunk, ha van kedved, írj privit!(4 gyerkőcünk van, még mind picik, a legkisebb 11 hós)

2011. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Gondolom az orvos, védőnő, ..... már tudod mi hol van! Mindent egy utcában egymáshoz közel található :) ! Melyik résznél laktok?

A közlekedés, illetve buszjáratok ritkán járnak, ez a legrosszabb Őrbottyánban! Autó szükséges, főleg kisgyerekeseknek!

"Sokan" Budapestiek voltak, így talán nincs "kiközösítés" ....!

Veresen van babaúszás, torna, ..., sok minden!


Szép napot kívánok!

2012. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom már kiköltöztetek mi is most egy kb 1-2 hónapja. Hát a tapasztalatok eddig nem a legjobbak, lassan több barom idiótát látok itt mint Pesten akik kijönnek kurjongatnak üvöltöznek mint akik teljesen megvannak hülyülve. Azon kívül a boltosok meg lenéznek legalább is szerintem másképp hogyan fordulhatna elő az hogy vettem egy 150Ft-os szappant, egy szintén 150Ft-os zsemlemorzsát egy 299Ft-os fogkrémet, egy nem beárazott kenyeret, egy nem beárazott, máshol olcsónak számító májasnak a felét ami alig volt 25dkg, és 2 darab zacskós puszta friss nevű tejet ezért az egészért fizettem 3700Ft. A májasról meg annyit nem tudta az árát a kedves eladónő ezért hasraütés szerűen írt be valamit, ez egyébként a Rákoczi Ferenc utcán van egy ilyen rozoga kis bolt amin kivan írva hogy húsbolt, talán valami Honi vagy CBA vagy COOP al boltja lehet, amúgy blokkot nem kaptam.
2012. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igenis kiközösítenek! a régi bottyániak, nagyon is!!! nekem a szomszédommal 3 éven van bajom, mert mikor ideköltöztünk 4 éve, a közös keritéstől 15 cm-re ültetett, immáron 6-8 méter magas tujái kb 3 m-re átlógtak a kertbe és meg mertem kérni h vágja le. Azt válaszolta, ez már 30 éve igy van mit sirok.......

A CBA személyzetet javarészt katasztrófa....igen nekem is volt sokszor gondom az árakkal!

2012. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok.Látom jò régen nem járt erre senki.Mi most költöztünk Őrbottyánba a férjemmel és a 2,5 éves fiunkkal. Ha van valaki, aki szintén most költözik írhatna,esetleg gyerkőcök jàtszòterezhetnén.ek együtt, miközben mi megoszthatnánk egymással a tapasztalatokat.
2014. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!