Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludhat-e a 6hetes babám a...

Aludhat-e a 6hetes babám a hordozóban?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy alszik el a baby hordozóban, mert csak akkor tesszük be a kocsiba, ha megyünk vhova. Így benn a szobában azzal ringatom. Vegyem ki utána, ha elaludt és tegyem a gyerekágyba vagy aludhat benne? Gerincének nem árt?
2008. júl. 9. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet,sokat ne aludjon benne.Mindenképpen tegyél a feneke alá egy textil pelenkát.Volt hogy nekem is pár hónapja az autóban aludt el,akkor persze azzal eggyütt bevittem,e´s hagytam aludni,de egyébként nem.Inkább próbáld a babakocsit.
2008. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:Nekem 10 hetes a babám és nem szoktam kivenni belőle ha elalszik. Ha annyira nem lenne jó, szerintem nem lenne forgalomban, egyébként nagyon szeret benne lenni, ha főzök akkor is abban van a konyhában.
2008. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem,hogy rossz lenne nekik.Pont hordozó kendő tanfolyamon tanultam,vagyis mondták el ,hogy a babáknak pont az a megterhelés a gerincükre,hogy kibújnak és rögtön kifektetik őket,pedig 9hónapon keresztük szinte mint egy kis csomagocska laknak bennt vagy mint egy kifli.És amikor kijön beleerőltetjük a mózesbe meg a kiságyba aminek sík a lapja és sok baba érzékeny erre és nem is hinénk,hogy esetleg ez fáj neki,mert eddig összegömbölyödve volt.ezért jó pl a hordozó kendő és ezért szeretik a babák,mert ergonómikusan simul hozzájuk és nem egyenesen fekszenek benne,és ezért van,hogy ha kiságyban is van akkor felhúzott lábbakkal-kicsit behajlított lábakkal érdemes altatni,nem teljesen kifektetve.

És ezért van az ,hogy abban a kagyló formájú babhordozóban úgy szeretnek aludni,lenni.Persze nem szabad mindig,mert folyamatosan szokatni kell a kinti élethez de csak apránként.Én biztosan nem piszkálnám ha abban szeret aludni.

2008. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyd benne nyugodtan. az én babám is sokat alszik benne mert nagyon szereti és velem is jön a konyhába így mindig velem van. ezek már jo minőségűek és nem ártalmas a gerincének
2008. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!