Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna eldugulás? Mi...

Könnycsatorna eldugulás? Mi lehet? Két hete váladékozik 6 hetes babóm szeme, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete szemcseppezem a szemét, mert először az egyik "csipásodott" és a Drnő írt fel neki tobrex szemcseppet, azt mondta, hogy ha 1 hétig nem múlik, akkor fel kell neki egy tűt és ki kell tisztítani a könnycsatornát, mert el lehet dugulva. Na most át ment a másik szemére is a gyulladás (ha az?), majd elmúlt és visszajött. Kamillával kellett kenni szemcsepp előtt. Ma volt a Drnő, és hogy meg tudja nézni, csak szárazzal töröltem le neki a váladékot és ma már is szebb a szeme. Fura!

Megbeszéltem egy szemésszel, holnapra egy időpontot, hogy nézze meg, hogy most akkor ki kell e tisztítani vagy sem.

Szerintetek mi lehet? Kinek volt már könnycsatorna tisztításon a babája és mennyi idősen? Hogy viselte a Pici? Fájt Neki, vagy csak a lefogás zavarta?

Én nagyon félek!!!:( Nagyon szokott ordítani és akkor nem vesz levegőt. Ha közben is rájön, mit csinálok????

Légyszi gyorsan írjatok, mert holnap megyünk.:(

Előre is köszi!

Sziasztok


2009. nov. 16. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kííírály:D mindenben legyen ekkora szerencsétek:D
2009. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!