Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam kéz és láblenyomatát...

Kisfiam kéz és láblenyomatát szeretném sógyurmából elkészíteni és utána kiszárítani sütőbe. Tudtok erre jó sógyurmareceptet? Neten sok van, nem tudom melyik a legalkalmasabb.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen szoktam!Ugyanannyi só, amennyi lisz!Ha fél kiló lisztem van, fél kiló sót adok hozzá, és annyi vizet hogy gyúrható legyen!Ha kicsivel több a só az sem baj, hamarabb, kiszárad!Temperável szoktam színezni gyúrás közben!

egy tipp!A kezét fesd be, és mondjuk ha kék a gyúrmád, akkor pirossal nyomd bele a kezét!Száradás után hatásosabb lesz!

2009. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak egyet ismerek, de azt gyerekkorom óta és tuti működik. Fele rész só, fele rész liszt egy kis vizzel. Jól meg kell gyúrni és egy napig állni hagyni, hogy a viz bedagassza e lisztet.
2009. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!