Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell öltöztetni a babákat...

Hogy kell öltöztetni a babákat télen? Miket vegyünk meg?

Figyelt kérdés

Februárra várjuk a babánkat. Vettünk pár hosszú ujjú rugit. Alá gondolom hosszú ujjú body kell. De a kis lábára elég a rugi? És éjszakára mit kell ráadni a hálózsákba? Most is 24-25 fok van a lakásban, nem tudjuk lejjebb vinni, panelben lakunk.

Ha majd jövünk haza, mibe kell öltöztetni? Gondolom, februárban jó hideg lesz. Veszünk majd overállt, de alá hány réteget, mit kell majd ráadni?


2009. nov. 16. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kelengye listát én is találtam már sokat, gyakorlati tanácsokat várnék, hogy ki mibe öltözteti a babáját.
2009. nov. 16. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Otthonra elég ha a body és a rugi lesz rajta.Esetleg betakarod egy vékony pléddel derékig.De úgyis kitapasztalod,hogy mennyire szereti a meleget.Ha igényli,akkor be is tekerheted a kis plédbe,ha nem akkor nem kell betakarni.Éjjel ugyanúgy a zsák alá,ha elviseli a zsákot,mert lehet,hogy melege lesz.Majd meglátod.Hazajövetelnél egy kis kardigánt adhatsz rá és esetleg harisnyát.De ha betakarod akkor nem szükséges.Jó meleg sapka és a kapucni a buksira.Arra figyelj,hogy nem kell túlöltöztetni sem otthon,sem kint.
2009. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

25 fokban szerintem elég neki a body, hosszú rugi és takaró, v hálózsák éjjelre.

kintre szerintem hosszú body, harisnya, rugi v nagdrág, tutyi, kötött, vastag pulcsi, overál, sapi. kb ennyi.

2009. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

az én kisfiam novemberi, de amikor a kórházból hoztuk haza, hideg téli idő volt, ezek voltak rajta:

hosszú ujjú body, zokni, hosszú ujjú rugi(arra figyelj, h lábfejes legyen, különben a lábacskái megfáznak), vékony sapi, vastag sapi, overall

még egy vékony takarót is rátettünk


téli sétáltatáshoz ugyanezek voltak rajta, csak vastagabb rugi, és a babakocsiban a bundazsákban még betakartuk egy pléddel

sohasem fázott meg, nagyokat aludt a szabadban

a lakásban, body és rugi volt rajta

kocsicipőt, pulcsit, nadrágot, kesztyűt, sálat, pólót, kardigánt az első néhány hónapban nem használtunk mindenre elég volt a body és rugi kombináció

2009. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. nov. 16. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is februáriak vagyunk. Itthon hosszúújjú bodyban volt, és rugiban. De néha csak pántos rugi volt a bodyn, mert 28 fok is volt, szintén panel. Éjszaka takaróval takartam.Haza

hosszúújjú bodyban, pántos plüss rugiba, rajta kis cipzáros felső, overál, takaró hoztam. A kocsiban levettem a takarót.

2009. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!